Koncert Walentynkowy o miłości pół żartem pół serio

Koncert Walentynkowy o miłości pół żartem pół serio

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA DATY Koncert Walentynkowy "O miłości pół żartem pół serio", zaplanowany na 3 października zostaje przeniesiony na 25 października. Bilety na Koncert Walentynkowy z Szymonem Jachimkiem już w sprzedaży!

Przebieg koncertu

Cz. I

J. Hrebinka, F. Hermann: Oczy czarne 

E. Kalman: Księżniczka czardasza, aria Boniego Dosyć basta

J. Strauss: Noc w Wenecji, Wierność co to, to nie

F. Lehar: Giuditta, Kto me usta całuje 

F. Lehar: Kraina uśmiechu, aria Twoim jest serce me

F. Schubert: Serenada

F. Lehar: Paganini, duet Nikt nikogo nigdy tak nie kochał 

F. Lehar: Cygańska miłość, czardasz Kiedy skrzypki grają

E. Kalman: Księżniczka czardasza, duet Co się dzieje, oszaleję 

E. Kalman: Hrabina Marica, duet Ach jedź do Varasdin 

 

Cz. II

H. Wars, E. Schlechter: Umówiłem się z nią na dziewiątą

E. Kalman: Hrabina Marica, duet Gdy blaskiem gwiazd

J. Offenbach: Perichola, Aria ze śmiechem

V. Monti: Czardasz

E. Kalman: Księżniczka czardasza, duet Tłumy fraków

F. Lehar: Paganini, aria Miłość to niebo na ziemi

L. Dalla: pieśń Caruso 

J. Brahms: Taniec węgierski nr 5 

J. Petersburski, E. Schlechter: piosenka Maniusiu ach!

G. Verdi: Traviata, Libiamo

O koncercie walentynkowym 2022

Walentynki to dla jednych okazja do świętowania swojego kwitnącego uczucia, dla innych pretekst do zjedzenia dodatkowej porcji lodów, a dla nas to kolejny powód, aby zaprosić państwa do ICE Kraków na wspaniały koncert! Koncert oczywiście o miłości, ale będzie pół żartem pół serio, więc wieczór zapowiada się przyjemnie. O sercowych wzlotach i upadkach śpiewać będą znakomici soliści Natalia Rubiś-Krzeszowiak, Krystian Krzeszowiak, Anita Maszczyk, Tomasz Tracz, którzy na scenie wcielą się w najbardziej znanych bohaterów operetek Lehara, Kalmana czy Straussa.

 

Zdając sobie sprawę, że Miłość bywa tematem nieco skomplikowanym zaprosiliśmy Gościa Specjalnego, który przeprowadzi Państwa po tej meandrycznej krainie. Będzie to znany artysta kabaretowy, improwizator i dramatopisarz Szymon JachimekOperetkowe arie i duety oraz przedwojenne piosenki zabrzmią w niezwykłych aranżacjach zespołu Banaszkiewicz Ensemble. Szymon Jachimek (ur. 1982) - dramatopisarz, improwizator, artysta kabaretowy. Do 2014 roku był członkiem nieistniejącego już Kabaretu Limo, od 2015 roku zajmuje się głównie pisaniem oraz improwizacją komediową. Jego sztuki były wystawiane w wielu teatrach w całym kraju, zostały także przetłumaczone na słowacki i węgierski. Występuje w grupach „Dzikie Węże” i „Jachimek-Tremiszewski Trio”. Jest stałym komentatorem „Szkła kontaktowego”, nadawanego w TVN24. W lutym 2020 r. odbyła się premiera jego autorskiego recitalu piosenki kabaretowej „Z dala od tonacji”.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert Walentynkowy o miłości pół żartem pół serio
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Koncert Walentynkowy o miłości pół żartem pół serio BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/