Gala operetkowo-operowa. O miłości pół żartem pół serio

Gala operetkowo-operowa. O miłości pół żartem pół serio

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA DATY Koncert zaplanowany na 3 października zostaje przeniesiony na 25 października. 

 

Gala operetkowo-operowa. O miłości pół żartem pół serio w Krakowie! Jesienią też jest romantycznie! Jeśli macie jakieś wątpliwości – to tym bardziej kupcie bilet na ten koncert! Gala operetkowo-operowa. O miłości pół żartem pół serio bilety już dostępne.

Gala operetkowo-operowa. O miłości pół żartem pół serio

Siedmioro Wspaniałych (solistów): Anita Maszczyk, Monika Piechaczek, Natalia Płonka, Rafał Bartmiński, Giulio Boschetti, Tomasz Tracz, Damian Konieczek wraz z Orkiestrą Forum Artis pod batutą Wojciecha Rodka w najbardziej poruszających muzycznych historiach o miłości, jakie kiedykolwiek poznał świat!

 

Zdając sobie sprawę, że MIŁOŚĆ bywa tematem nieco skomplikowanym zaprosiliśmy Gościa Specjalnego, który przeprowadzi Państwa po tej meandrycznej krainie. Będzie to znany artysta kabaretowy, improwizator i dramatopisarz Szymon Jachimek.

 

W programie m. in.:

    • Puccini – E lucevan le stelle, Walc Musetty
    • Verdi – La donna e mobile, kwartet Bella figlia dell’amore
    • Bizet – Habanera
    • Rossini – Largo al Factotum, kwintet Don Basilio! Cosa veggo!
    • Lehar – Twoim jest serce me!, Kiedy skrzypki grają…Kalman – Kto usta me całuje, ten śni, Ach jedź do Varasdin

… i dużo, dużo więcej!

 

Delikatne promienie słońca prześwitujące przez pokrywające się pięknymi kolorami korony drzew zachęcają do spaceru, który można zakończyć w ICE Kraków na Gali Operetkowo-Operowej "O miłości pół żartem pół serio". Czyż wieczór nie zapowiada się przyjemnie?!

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gala operetkowo-operowa. O miłości pół żartem pół serio
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Gala operetkowo-operowa. O miłości pół żartem pół serio BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/