Operetkowe Fajerwerki

Zapraszamy na Koncert Sylwestrowy „Operetkowe Fajerwerki” w Sali Koncertowej Fryderyk uznanej za najpiękniejszy salon muzyczny Warszawy. Wystąpi znakomita śpiewaczka operowa o międzynarodowej renomie Agata Marcewicz-Szymańska! Przy fortepianie towarzyszyć będzie artystce Profesor Robert Skiera. W luksusowym wnętrzu i bardzo kameralnym gronie usłyszymy romanse rosyjskie, arie operowe i operetkowe. W przerwie zrelaksują się Państwo przy lampce wina i drobnym poczęstunku z którym milej będzie przywitać nadchodzący Nowy Rok 2022 !!

 

Agata Marcewicz-Szymańska - sopran, jest wybitną śpiewaczką operową, solistką Filharmonii Narodowej koncertującą na całym świecie. W swoim dorobku artystycznym oprócz partii operowych i operetkowych prezentuje także recitale złożone z pieśni polskich, niemieckich, francuskich, czeskich i rosyjskich.

 

Robert Skiera - fortepian, to wybitny polski pianista i kameralista, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego. Występował ze znanymi polskimi muzykami i aktorami. Otrzymał wiele znakomitych recenzji na całym świecie. Dokonał nagrań dla wielu stacji radiowych i telewizyjnych.

 

 

Program koncertu:

- G.PUCCINI - WALC MUSETTY - Z OPERY "CYGANERIA"   

- A.DVORAK - ARIA RUSAŁKI z opery „RUSAŁKA”

- F. LEHAR – „MIŁOŚĆ TO NIEBO NA ZIEMI” - Z OPERETKI "PAGANINI" 

- F. LEHAR - WALC GIUDITTY " KTO ME USTA CAŁUJE” - Z OPERETKI "GIUDITTA" 

- N. DOSTAL - "DZIEWCZĘTA Z BARCELONY” - Z OPERETKI "CLIVIA" 

- F. LOEVE - "PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC" - Z MUSICALU "MY FAIR LADY" 

- V.DI CHIARA - "LA SPAGNOLA" 

- J. STRAUSS- „ZEMSTA NIETOPERZA” CZARDASZ ROZALINDY 

- L. v. BEETHOVEN – Adagio sostenuto z SONATY „KSIĘŻYCOWEJ”

- M. de FALLA – TANIEC OGNIA z baletu „CZARODZIEJSKA MIŁOŚĆ”

oraz muzyczne niespodzianki…

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Operetkowe Fajerwerki
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/