Jarred Dunn - koncert specjalny

Jarred Dunn - koncert specjalny

Zapraszamy na wyjątkowy koncert fortepianowy Jarreda Dunna, który odbędzie się już 20 maja w Warszawie. Jarred Dunn koncert specjalny bilety już w sprzedaży.

Jared Dunn w Warszawie

Jarred Dunn został opisany przez krytyków jako „magik koloru dźwięku fortepianu” (Muzikos Barai, Wilno), „sugestywny i mistyczny” (New York Classical Music), „technicznie doskonały” przez Pierwsze Radio Białoruskie i „wirtuoz z najbardziej wyrafinowanym dotykiem” (Free Thought Today, Madison).

 

Ten wspaniały pianista pojawił się w 2018 CBC Top 30 Under 30: Hot Canadian Classical Musicians (CBC), a w 2019 roku prowadził program CBC „This is My Music”.

 

Jarred Dunn jest zdobywcą I nagrody i nagrody Koncertowej na Litewskim Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim w Wilnie w 2018 roku, co doprowadziło do jego prawykonania z Litewską Symfonią Kameralną w listopadzie 2018 roku oraz finalistą/laureatem I Międzynarodowego Konkursu im. Jana Hofmanna w Krakowie. Jego pierwsze nagranie, „Chopin and Debussy”, zostało wyprodukowane przez Dana Barkera (Fundacja Freedom From Religion) i nagrane przez Audio for the Arts (Madison, WI). Był słyszany w CBC, WQXR New York, Belarus First Radio Minsk i Free Thought Radio-Television w Madison (WI).

 

„Uważam go za ważnego muzyka, pianistę, uczonego i pisarza w wielkiej sztuce muzyki poważnej”.

-David Dubal, WWFM: The Classical Network (Nowy Jork)

 

Podczas koncertu usłyszymy kompozycje Fryderyka Chopina i Johannesa Brahmsa.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jarred Dunn - koncert specjalny
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/