Cracow Guitar Quartet – koncert pt. Muzyczne Krajobrazy, cykl koncertów Muzyka uskrzydla

Cracow Guitar Quartet – koncert pt. Muzyczne Krajobrazy, cykl koncertów Muzyka uskrzydla

SPRAWDŹ BILETY

Cracow Guitar Quartet – koncert pt. Muzyczne Krajobrazy, cykl koncertów Muzyka uskrzydla, zapraszamy już 16 października do Sali Kryształowej Hotelu Europejskiego w Krakowie. Cracow Guitar Quartet bilety już w sprzedaży.

Cracow Guitar Quartet – koncert pt. Muzyczne Krajobrazy, cykl koncertów Muzyka uskrzydla

Cracow Guitar Quartet:

  • Miłosz Mączyński
  • Joanna Baran-Nosiadek
  • Łukasz Dobrowolski
  • Mateusz Puter

Cracow Guitar Quartet podczas czwartego z cyklu koncertów Muzyka uskrzydla przedstawi repertuar łączący w sobie różne epoki, style oraz miejsca. Muzyczne Krajobrazy to  program wypełniony utworami pochodzącymi nie tylko z Europy, ale i z Ameryki Południowej. Krakowscy wirtuozi wykonają  kompozycje z dawnych wieków oraz dzieła całkiem współczesne.

 

Utwory zarówno nostalgiczne, jak i te z ognistym temperamentem zabrzmią  w Sali Kryształowej Hotelu Europejskiego w Krakowie, podczas koncertu odbywającego się w sobotę 16 października. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Cracow Guitar Quartet – koncert pt. Muzyczne Krajobrazy, cykl koncertów Muzyka uskrzydla
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Cracow Guitar Quartet – koncert pt. Muzyczne Krajobrazy, cykl koncertów Muzyka uskrzydla BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/