Wolność Tańca - Koncert Dyplomowy 2020

Wolność Tańca - Koncert Dyplomowy 2020

Zapraszamy na dyplomowy koncert Wolność Tańca, który odbędzie się 8 stycznia 2020 roku w Teatrze Wielkim w Poznaniu.  Wolność Tańca bilety już dostępne.

 

Koncert zaprezentowany zostanie przez Uczniów Niepublicznej Szkoły Sztuki Tanca Fouetté w Poznaniu i uczniowie klas profesjonalnych  tańca współczesnego Szkoły Tańca i Baletu „Fouetté” wraz z tegorocznymi dyplomantami:  Konstancją Dolińską, Alicją Neumann, Janem Rejewskim, Weroniką Sikorą, Julią Sobieszczańską Zuzanną Turkiewicz i Martą Wolarczyk.

Wolność Tańca program

W programie zaprezentowane zostaną wybrane wariacje z repertuaru  klasycznego, układy charakterystyczne oraz choreografie współczesne.       Wśród wyjątkowych układów tanecznych znajdziecie Państwo znajdzie się coś dla fanów jazzu,  choreografia pt. “Jazz for freedom” - ​ artystyczna lekcja tańca jazzowego  to dzieło Elżbiety  Szlufik-Pańtak i Grzegorza Pańtaka - dyrektorów Kieleckiego Teatru Tańca, którzy stworzyli  ją specjalnie dla naszej szkoły.       

 

Zapraszamy do rezerwacji miejsc i wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Uroczysty Koncert  Dyplomowy 2020 jest bardzo ważnym momentem dla całej szkoły. Dzieci, które niegdyś w wieku  przedszkolnym zaczęły swoją edukację w szkole Fouetté - dzisiaj dyplomanci - młodzi adepci sztuki  tańca, zaprezentują publiczności szeroki wachlarz swoich umiejętności i pokażą czym jest miłość do  sztuki tańca.   

Informacja o biletach 

Uwaga:  Oferta dla grup : przy zakupie 10 biletów, 1 bilet gratis ( 10+1)

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wolność Tańca - Koncert Dyplomowy 2020
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/