Gala Baletowa Les Ballets de Pologne
Gala Baletowa Les Ballets de Pologne
Gala Baletowa Les Ballets de Pologne

Gala Baletowa Les Ballets de Pologne

Serdecznie zapraszamy na Galę Baletową Les Ballets de Pologne z udziałem tancerzy zespołu oraz uczniów Szkoły Baletowej. Wydarzenie odbędzie się już 20 czerwca w Białołęckim Ośrodku Kultury w Warszawie. Gala Baletowa Les Ballets de Pologne bilety już dostępne.

O Gali Baletowej Les Ballets de Pologne

Gala Baletowa Les Ballets de Pologne to ostatnie nasze wydarzenie w tym sezonie. Zaprezentujemy najpiękniejsze fragmenty baletów klasycznych, wariacje baletowe, pas de deux oraz choreografie zbiorowe. Na scenie będzie można podziwiać taniec klasyczny, charakterystyczny oraz współczesny. Zatańczą zarówno profesjonalni tancerze jak i uczniowie naszej Szkoły oraz dzieci. W repertuarze pojawią się fragmenty z baletów takich jak "Jezioro Łabędzie", "Śpiąca Królewna", "Korsarz", "Karnawał w Wenecji", "Don Kichot", "La Esmeralda" i wiele, wiele innych! Zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci. Bogaty repertuar, przepiękne kostiumy, światła oraz muzyka sprawią, że zapamiętają Państwo to popołudnie na długi czas!

 

To idealna okazja zarówno dla dzieci jak i dorosłych aby poznać świat baletu - na scenie wystąpią zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli w wielu różnorodnych odsłonach.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gala Baletowa Les Ballets de Pologne
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/