Rosyjski Klasyczny Balet - Klasyka i Lód
Rosyjski Klasyczny Balet - Klasyka i Lód
Rosyjski Klasyczny Balet - Klasyka i Lód
Rosyjski Klasyczny Balet - Klasyka i Lód
Rosyjski Klasyczny Balet - Klasyka i Lód

Rosyjski Klasyczny Balet - Klasyka i Lód

Światowa premiera. Po raz pierwszy! Scena i Lód!

Kup bilety na balet rosyjski “Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód” oraz "Dziadek do Orzechów. Klasyka i Lód." w wykonaniu Rosyjskiego Klasycznego Baletu pod kierownictwem HASANA USMANOVA z udziałem solistów Teatru Bolszego (Moskwa) i Teatru Maryjskiego (Petersburg).
Bądź świadkiem połączenia baletu klasycznego i jazdy figurowej na lodzie! Obejrzyj spektakle "Jezioro Łabędzie" i "Dziadek do Orzechów" w wykonaniu rosyjskiego baletu. Czeka nas wyjątkowe widowisko, które zostanie wykonane jednocześnie na tradycyjnej podłodze baletowej oraz na specjalnej sztucznej nawierzchni do jazdy figurowej na lodzie. Najlepsi tancerze i łyżwiarze figurowi z Rosji!  Spektakl dla całej rodziny, kwintesencja tego co najlepsze w rosyjskiej kulturze w ciągu ostatniego stulecia. Niezapomniane przeżycie przedstawiające niezwykłe, nowe spojrzenie na niesamowitą legendę o wiecznej i pięknej miłości, zdradzie, walki dobra i zła, historię, wpisaną do dziedzictwa kultury światowej. Niesamowita sztuka jazdy figurowej połączona z baletem powoduje, że to przedstawienie dostarczy emocji, jakich jeszcze nie doświadczyłeś do tej pory. 

Wydawałoby się to niemożliwe - połączyć niespójne dziedziny, ale teatr ciągle idzie do przodu, otwierając widzowi nowe, dotychczas niezbadane zakątki. Bilety na balet rosyjski Jezioro Łabędzie oraz balet rosyjski dziadek do Orzechów!

Trasa Rosyjskiego Klasycznego Baletu - Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód.

31.01.18 19:00, GDAŃSK/SOPOT, ERGO ARENA

01.02.18 19:00, ŁÓDŹ, Teatr Wielki
02.02.18 19:00, WARSZAWA, Torwar
03.02.18 19:00, BYDGOSZCZ, Hala Widowiskowo - Sportowa Łuczniczka
04.02.18 19:00, SZCZECIN, Arena Szczecin 
06.02.18 19:00, POZNAŃ, Sala Ziemi MTP
07.02.18 19:00, KIELCE, Kieleckie Centrum Kultury

15.02.18 19:00, Zielona Góra, Hala Widowiskowo-Sportowa
18.02.18 19:00, OLSZTYN, Hala Widowiskowo - Sportowa URANIA

 

Trasa Rosyjskiego Klasycznego Baletu - Dziadek do Orzechów. Klasyka i Lód.
09.02.18 19:00, KRAKÓW, ICE Kraków Congress Centre

12.02.18 19:00, WROCŁAW, Hala Stulecia
16.02.18 19:00, ZABRZE, Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
17.02.18 19:00, LUBLIN, Centrum Spotkania Kultur

 

Bilety na balet Jezioro Łabędzie 2017 i Dziadek do Orzechów w sprzedaży!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rosyjski Klasyczny Balet - Klasyka i Lód
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/