Dziadek do orzechów balet w Poznaniu

Dziadek do orzechów balet w Poznaniu

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na balet Dziadek do orzechów do Auli Artis w Poznaniu. Dziadek do orzechów bilety już dostępne.

Dziadek do orzechów w Poznaniu

  • Balet w czterech obrazach, z prologiem i epilogiem
  • libretto Marius Petipa
  • na podstawie opowiadania E.T.A. Hoffmanna Dziadek do orzechów i Król Myszy
  • opracowanie libretta Paweł Chynowski, Sławomir Woźniak

Muzyka z nagrania
Nagranie zostało dokonane w dniach 12-14 listopada 2020 roku przez orkiestrę i chór Teatru Wielkiego w Poznaniu pod batutą Aleksandra Grefa.

 

Dziadek do orzechów to jeden z obowiązkowych elementów przygotowań do świąt Bożego Narodzenia – podobnie jak ubieranie choinki (serwowany w okolicy Wielkanocy, zwłaszcza w wielkanocnych babach, może być niestrawny). Są tacy, którzy nie tylko co roku śledzą losy Klary i dzielnego Księcia, ale wręcz polują na bilety, żeby zobaczyć spektakl z tego samego miejsca co 5, 10, 15 lat temu, tylko tym razem z córką czy wnuczkiem. Jednym słowem – zdjąć z repertuaru Dziadka do orzechów, to jak odwołać święta. I trudno się temu dziwić. W końcu partytura wyszła spod ręki prawdziwego czarodzieja baletu, który zaklął w niej całą górę słodyczy.

 

Szczególnie polecane dla: tych, którzy nawet w okolicach świąt boją się cukrów prostych.


Wykonawcy: soliści, koryfeje i zespół baletowy Teatru Wielkiego w Poznaniu

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dziadek do orzechów balet w Poznaniu
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Dziadek do orzechów balet w Poznaniu BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/