Dziadek do orzechów - Teatr IMKA
Dziadek do orzechów - Teatr IMKA
Dziadek do orzechów - Teatr IMKA

Dziadek do orzechów - Teatr IMKA

Zapraszamy na balet Dziadek do orzechów, który odbędzie się 8 i 9 grudnia w Teatrze IMKA w Warszawie. Dziadek do orzechów bilety już dostępne.

 

"Dziadek do orzechów" to obowiązkowa pozycja w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Spektakl opowiada historię Klary, która pod choinkę dostaje wyjątkowy prezent - tytułowego dziadka do orzechów. O jego magicznej mocy przekonuje się dopiero gdy zasypia, a na zegarze wybija godzina 24:00. Niepozorna zabawka zabiera bohaterkę w podróż pełną niesamowitych wrażeń.

Kiedy salon Klary odwiedzają rozzłoszczone myszy zabawka zamienia się w Księcia i staje do walki. Po wygranej bitwie Klara razem z Księciem wyruszają w podróż do Zimowej Krainy, gdzie czeka na nich Królowa Śniegu i rozpętuje burzę śnieżną, a następnie przenoszą się do Krainy Słodyczy, gdzie biorą ślub. "Dziadek do orzechów" to spektakl o dziecięcych marzeniach i wyobraźni zarówno dla najmłodszych widzów jak i tych nieco starszych.

Dziadek do orzechów twórcy

Muzyka: Piotr Czajkowski

Premiera: 16 grudnia 2014, Teatr Żydowski w Warszawie

Scenografia i kostiumy: N. Żuk

Choreografia: N. Żuk

Czas trwania: 85 minut ( 15 minut przerwy między Aktami)

Wykonanie: Les Ballets de Pologne

Wiek widza: od 4 do 100 lat

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dziadek do orzechów - Teatr IMKA
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/