DKF „Bariera”

DKF „Bariera”

Tradycyjnie, we wtorki o godz. 18:00 w Chatce Żaka, kinomani mogą liczyć na spotkanie z wyjątkowymi filmami. A także gośćmi specjalnymi: krytykami i twórcami filmowymi.  DKF „Bariera” bilety na seanse filmowe już w sprzedaży!

Maj/czerwiec z DKF „Bariera”

Kino niejednokrotnie stara się przekraczać granice tego, co dla zwykłego śmiertelnika często pozostaje nierozpoznawalne. Bohaterka „Memorii” poprzez dźwięki, jakie odbiera tylko ona, odbywa podróż w czasie i przestrzeni. Stając się pomostem pomiędzy światem umarłych i żywych. Ośmiolatka z „Małej mamy” chciałaby przeniknąć do duszy własnej matki. Odnaleźć w niej tę ciekawość życia jaką nosiła w sobie, kiedy była jeszcze dzieckiem. „Paryż, 13. dzielnica” portretuje grupę młodych ludzi poszukujących harmonii pomiędzy wyzwolonym seksem, a pragnieniem znalezienia trwałych uczuciowych więzi. Z kolei bohaterem „Filmu balkonowego” jest kamera filmowa. Wśród przewijających się przed nią tłumu osób stara się wyłowić w każdym to, co indywidualne i niepowtarzalne. Odsłonić ich sekrety i marzenia. Niepokój i nadzieję.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

DKF „Bariera”
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/