Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party

CHECK TICKETS

Całkowicie nowe Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party rozświetli TAURON Arenę Kraków w dniach 18-19.02.2023.

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party przybywa do Krakowa po raz pierwszy! Fani w każdym wieku przeżyją dreszczyk emocji, oglądając swoje ulubione Hot Wheels Monster Trucks w ciemności! Ten jedyny w swoim rodzaju pokaz zagości w TAURON Arenie Kraków na kilku epickich występach. Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party bilety już w sprzedaży.

Hot Wheels Monster Trucks Live Kraków terminy

Daty i godziny pokazów:

  • Sobota, 18.02.2023 - 11:30 / Crash Zone - 8:30

  • Sobota, 18.02.2023 - 18:30 / Crash Zone - 15:30

  • Niedziela, 19.02.2023 - 11:30 / Crash Zone - 8:30 

  • Niedziela, 19.02.2023 - 18:30 / Crash Zone - 15:30

Hot Wheels Monster Trucks szczegóły trasy Glow Party

Popularna rodzinna rozrywka daje widzom jedyną okazję do obejrzenia ulubionych Monster Trucków Hot Wheels — Mega Wrex™, Tiger Shark™, Boneshaker™, Bigfoot® i innych, a także zupełnie nowego Gunkstera™, które ROZŚWIETLĄ arenę w niesamowitych zawodach i bitwach monster truck. Występy w ramach wydarzeń będą również obejmować olśniewającą imprezę taneczną, spektakularne pokazy świateł laserowych i zabawkowe prezenty Hot Wheels. Do tego specjalny występ pożerającego samochodu, ziejącego ogniem, transformującego się robota MEGASAURUSA oraz elektryzujących skoczków Hot Wheels Monster Trucks Live, Freestyle Motocross! 

 

Ekscytująca impreza Crash Zone Pre-Show Party odbędzie się na 2 i pół godziny przed każdym występem. Niepowtarzalnym doświadczeniem dla fanów jest dostęp do płyty, na której rozgrywane są zawody, co pozwoli zobaczyć niesamowite projekty i wielki rozmiar Hot Wheels Monster Trucks! Bilety są dostępne w sprzedaży do wyczerpania puli.

 

Trasa Hot Wheels Monster Trucks Live to partnerstwo pomiędzy Mattel, Live Nation i Raycom-Legacy Content Company, LLC, spółką zależną w całości od i należącą do Family Entertainment Holdings, LLC.

Hot Wheels Monster Trucks Live Crash Zone Pre-Show Party

Nie zabraknie również popularnego Crash Zone Pre-Show Party, które zaczyna się 2,5 godz. przed każdym show. Niepowtarzalna okazja by stanąć własnymi stopami na arenie wśród gigantów motoryzacji, zobaczyć niesamowite projekty, konstrukcje i rozmiar Hot Wheels Monster Trucks! Ten dzień może być jeszcze bardziej wyjątkowy z pełnym adrenaliny pakietem VIP zawierającym możliwość oglądania niesamowitych akcji z monster truckami, wycieczkę z przewodnikiem Monster Truck, upominki i wiele innych

Hot Wheels Monster Trucks w Polsce bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 17,50 zł.

 

Regulamin imprez dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.

O Live Nation Entertainment

Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to wiodąca na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, w skład której wchodzą światowi liderzy rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation Sponsoring. 

O Family Entertainment Holdings, LLC

Family Entertainment Holdings, LLC to zdywersyfikowana, rodzinna spółka holdingowa zajmująca się rozrywką, starająca się rozwijać popularne formaty wydarzeń na żywo i produkty własności intelektualnej związanej z rozrywką. Formaty wydarzeń na żywo obejmują Magic of Lights®, świąteczne oświetlenie na świeżym powietrzu, pokazywane w miejscach w całej Ameryce Północnej oraz Hot Wheels Monster Trucks Live, pokaz monster trucków o tematyce Hot Wheels, prezentowany zarówno w Ameryce Północnej, jak i na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Medina w stanie Ohio. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź stronę https://magicoflights.com lub https://hotwheelsmonstertruckslive.com

O Mattel, Inc.

Mattel to wiodąca globalna firma zajmująca się rozrywką dla dzieci, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości zabawek i produktów konsumenckich. Tworzymy innowacyjne produkty i doświadczenia, które inspirują, bawią i rozwijają dzieci poprzez zabawę. Angażujemy konsumentów poprzez nasze portfolio kultowych franczyz, w tym Barbie®, Hot Wheels®, American Girl®, Fisher-Price®, Thomas & Friends® i Mega®, a także inne popularne marki, których jesteśmy właścicielami lub licencjonujemy we współpracy z globalnymi firmami rozrywkowymi. Nasza oferta obejmuje treści filmowe i telewizyjne, gry, muzykę i wydarzenia na żywo. Działamy w 40 lokalizacjach i sprzedajemy produkty w ponad 150 krajach we współpracy z wiodącymi światowymi firmami handlowymi i technologicznymi. Od momentu założenia w 1945 roku firma Mattel jest dumna z tego, że jest zaufanym partnerem w odkrywaniu cudów dzieciństwa i umożliwianiu dzieciom osiągnięcia pełnego potencjału. Odwiedź nas online na www.mattel.com.

show more... hide

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party TICKETS

Show events list Show in calendar form
We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/