Newsletter

Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting
Home Koncerty Inne Witek Muzyk Ulicy

Witek Muzyk Ulicy

Organizer: Targi Kielce S.A.

About the event

About the event

Witek Muzyk Ulicy w Kielcach i Wrocławiu! Witek Muzyk Ulicy bilety już w sprzedaży.

Zasady bezpieczeństwa

Wrocław:

Zakupione bilety upoważniają do zajęcia miejsca siedzącego, które będzie wskazane przez obsługę przy zachowaniu obowiązujących norm sanitarnych.

Witek Muzyk Ulicy informacje

Witek Muzyk Ulicy, jedna z najbardziej charyzmatycznych i autentycznych postaci Polskiej sceny muzycznej i jego droga zwraca uwagę coraz większej ilości Polaków w kraju i za granicą. Muzyk który z warszawskich ulic i stacji metra gdzie grał przez półtora roku, trafia na największe Polskie sceny, koncertuje w m.in. w USA, Anglii, Walii i Irlandii. 

 

Artysta wydał dwie płyty i w tym roku zagrał m.in na Festiwalu Pol'and'Rock. Przygotowuje się też do nagrania trzeciego krążka. Styl muzyczny Witka chyba najbardziej oddaje tytuł jego drugiej płyty :"Folko Rocko Punko Polo". Muzyka Witka jest wyjątkowa i trafia on w każde gusta niezależnie od wieku odbiorcy czy muzyki której słucha, trafia on zarówno do fanów Disco Polo, Rocka, Folka, Punka itp.

Witek Muzyk Ulicy koncerty 2020

 

 

Similar events

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn