Sun Festival 2022: Kołobrzeg / Podczele

Sun Festival 2022: Kołobrzeg / Podczele

ZMIANA LINE-UPU Koncert The Game zostaje odwołany! Zamiast niego wystąpi Rick Ross

 

POLE NAMIOTOWE  Festiwal najlepiej jest przeżyć w samym sercu wydarzeń, czyli na polu namiotowym! Jeśli masz już karnet, a nie masz miejsca na polu namiotowym, teraz możesz je dokupić!

  • Wystarczy, że podczas zakupu biletu na pole namiotowe, wpiszesz 15-to znakowy nr swojego biletu (znajdziesz go pod kodem kreskowym na bilecie) -» w polu "Kod dostępowy"
  • Przypominamy też, że bilety na pole muszą mieć wszystkie osoby, które chcą na nim nocować. Jeśli jedziesz z ekipą, upewnijcie się, że wszyscy mają wykupione miejsce na polu. Do zobaczenia!

Jedyne słońce które świeci w nocy. Największy hip-hopowy festiwal w Polsce w samym środku lata:  29-31.07.2022 Kołobrzeg/Podczele.

Sun Festival 2022 – line-up

Piątek, 29.07:

Sobota, 30.07:

Niedziela, 31.07:

Do zobaczenia w Kołobrzegu! 

Sun Festival bilety

Bilety na Sun Festival są personalizowane. 

 

Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników festiwalu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na teren festiwalu, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

 

Dodatkowe informacje:

  • Wstęp na imprezę jest od 12 roku życia
  • Osoby w przedziale wiekowym od 16 do 18 (nieukończonego w dniu festiwalu) roku życia muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na uczestnictwo w festiwalu
  • Osoby poniżej 16-go roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna prawnego
  • Bilet rodzinny 1+1 - 1x osoba dorosła + 1x niepełnoletnie dziecko w wieku 12-16 lat

  • Bilet rodzinny 1+2 - 1x osoba dorosła + 2x niepełnoletnie dziecko w wieku 12-16 lat

  • Pole namiotowe - sprzedaż tylko dla osób, które wcześniej zakupiły karnet - muszą podać jego kod, jako kod dostępowy.

     

O Sun Festival w Kołobrzegu

Sun Festival 2022 to nowy wymiar festiwalu na koncertowej mapie polski. Jak zapowiadają organizatorzy, to nie tylko impreza muzyczna, ale najciekawsze miejsce, pełne rozrywki w różnych wymiarach. Wszystko odbędzie się w Kołobrzegu, w miejscu, po byłym lotnisku w Bagiczu, nad samym morzem. Czy to nie brzmi jak idealny plan na wakacje?

 

W dniach 29-31 lipca 2022 na trzech scenach pojawią się topowi artyści, strefy chillout, pola namiotowe różnych kategorii, oraz miasteczko SunCity. Wszystko po to, aby uczestnicy imprezy, mogli bawić się i korzystać non stop, doznając wszystkiego co najlepsze, ciesząc się latem.

 

Mieszkańcy pola namiotowego, czyli miasteczka Suncity będą mieli do dyspozycji strefę dzienną, w której znajdować się będą bary z bogatą ofertą gastronomiczną oraz Strefę Gamingową w której będą mieli możliwość zmierzyć się z topowymi graczami! To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w miasteczku pojawi się tez Strefa Mody, w której ucestnicy imprezy, będą mogli spotkać niezależne polskie marki, związane z modą streetwear’ową.

 

 

show more... hide
We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/