Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Shine Festival

Organizer: SMARTSIDE Piotr Stokowiec

About the event

PROMOCJA Z OKAZJI DNIA KOBIET W sprzedaży wyjątkowe pakiety promocyjne w niższych cenach: Bilet (1+1) - 2 osoby za 300 zł oraz Bilet grupowy (4+1) - 5 osób za 660 zł - nie przegap!

 

Tego jeszcze w Kielcach nie było! Zapraszamy na pierwszą edycję Shine Festival, który odbędzie się w Targach Kielce przy ulicy Zakładowej 1. Pięć godzin kultowej muzyki, rewelacyjnej zabawy i wspaniałej atmosfery. To będzie największe wydarzenie muzyki hip hop tej wiosny - tej imprezy nie można przegapić!  Shine Festival bilety już w sprzedaży.

Shine Festival line-up zobacz kto wystąpi na festiwalu w Kielcach

Shine Festival bilety

Sprzedaż wyłącznie online. Ceny zmieniają się w zależności od terminu zakupu. Kup wcześniej, zapłać mniej!
- 130 zł – od 31.12.2021 do 23.01.2022
- 160 zł – od 24.01.2022 do dnia festiwalu.

Ograniczenia wiekowe

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat mogą uczestniczyć w koncercie samodzielnie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz zobowiązani są do posiadania przy wstępie na Teren Imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu bez opiekuna. Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia poniżej 16 roku życia, pod opieką osoby pełnoletniej i na wyłączną odpowiedzialność osoby pełnoletniej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i pełnoletniej.Opiekunowie zobo wiązani są do posiadania wypełnionego oświadczenia (do pobrania TUTAJ). Osoba pełnoletnia może być opiekunem maksymalnie pięciu małoletnich osób uczestniczących w Imprezie. Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 16 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy.

 

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn