OFF Festival Katowice 2023

OFF Festival Katowice 2023

NOWE OGŁOSZENIE WKRÓTCE

 

START SPRZEDAŻY Czas na pierwsze ogłoszenia i pierwszą pulę biletów. 24 listopada o 19.30!

OFF Festival Katowice 2023

Zanotujcie tę datę w kalendarzach! 4-6.08.2023 WIDZIMY SIE NA 16. EDYCJI OFF FESTIVAL  w Dolinie Trzech Stawów!

OFF Festival 2023 bilety

  • soon

W razie pytań lub problemów z biletami skontaktuj się z nami: off-festival@ebilet.pl

OFF Festival 2023 »Artyści » Line-Up »

  • 4.08.2022 (piątek)
  • 5.08.2022 (sobota)
  • 6.08.2022 (niedziela)

O festiwalu OFF Festival w Katowicach

Najczęściej zadawane pytaniaFAQ

 

Bardzo szanujemy naszych fanów dlatego co roku staramy się zapewnić im taki program, żeby wyjeżdżając z OFF-a czuli się duchowo nakarmieni i zainspirowani. Przyszłoroczna edycja jest dla nas wyjątkowa, po pierwsze dlatego, że jest jubileuszowa, a po drugie dlatego, że wracamy po czy też w trakcie pandemii. Chcemy, żeby uczestnicy festiwalu poczuli się tak jak kiedyś w najlepszym sklepie z płytami, czy jakby teraz trafili na playlistę, której nie chcą przestać słuchać. Staramy się, żeby poza muzyką na tej playliście znalazły się też inne doświadczenia i doznania. Dlatego będziemy rozszerzać naszą ofertę literacką, a sam festiwal tak jak zawsze będzie bardzo ekologiczny. – mówi Artur Rojek.

 

OFF Festival Katowice od 15 lat stawia na różnorodność. Wydarzenie ma na celu zapewnienie uczestnikom doświadczeń daleko wychodzących poza definicję dobrej zabawy. 

 

Nie robimy OFF-a dla Instagrama tylko dla prawdziwych przeżyć. Dlatego w kampanii promującej naszą imprezę wcieliłem się w rolę szalonego guru, również w komentarzu do rzeczywistości – tej offline i online. Dzisiaj wiele osób do nas mówi z małych, średnich dużych ekranów. Ja mówię: przybywajcie na OFF-a. Tu jest muzyka i my jesteśmy o muzyce. – kontynuuje Rojek.

 

Gospodarzem festiwalu jest Miasto Katowice, Sponsorem Głównym – Perlage, Sponsorem Sceny Leśnej – Rossmann, natomiast Sponsorem Sceny Eksperymentalnej – BUH.

Dodatkowe informacje

Regulamin wydarzenia

Regulamin pola namiotowego

Oświadczenie opiekuna dotyczące osoby do 15 roku życia

Polityka prywatności

show more... hide
We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/