Newsletter

Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Palace

Organizer: Fource Entertainment sp. z o o

About the event

About the event

ZMIANA DATY Zaplanowany na 1 marca 2022 koncert został przeniesiony na wrzesień. Wszystkie bilety zachowują ważność w nowym terminie.

 

Palace w Polsce! Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 9 września roku w Klubie Hydrozagadka w Warszawie. Palace bilety już dostępne. 

Palace w Polsce informacje 

Ich muzyka wymyka się wszelkim kategoriom, a każdy kolejny album zachwyca bogactwem nieoczywistych dźwięków. Czas przekonać się o tym jak na żywo brzmi londyński zespół Palace.

 

Ich historia zaczęła się w 2014 roku świetnie przyjętymi EP’kami „Lost In The Night” oraz  „Chase The Light”. Świat muzycznej alternatywy oszalał na punkcie ich wyważonego, ale świetnie skomponowanego indie rocka, a Palace zaczęli koncertować po całej Europie. Po niezwykle równych krążkach “So Long Forever i wydanej “ Life After” jasne stało się, że mamy do czynienia z dojrzałym, zespołem, który świetnie wypada też na żywo. Docenili to też organizatorzy największych światowych festiwali z  Mad Cool, Latitude i Glastonbury na czele, zapraszając Palace na swoje sceny. Marcowy występ Palace w Warszawie będzie pierwszą okazją do usłyszenia takich hitów jak “Live Well” czy “Bitter” w naszym kraju.

 

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn