Terminal Kultury Gocław

Terminal Kultury Gocław

Terminal Kultury Gocław utworzony został w dniu 12 maja 1995 roku, dzięki decyzji Rady Gminy Warszawa-Centrum. Pierwszą nazwą obiektu było Dzielnicowe Centrum Promocji Kultury. Instytucja od samego początku cieszyła się dużą popularnością. Mieszkańcy kojarzyli je dzięki rozpoznawalnemu logo, zaprojektowanemu przez Piotra Michnikowskiego, ale i działalności. Dyrektorem Terminala Kultury Gocław w pierwszych latach Bożenna Dydek, a następnie – Barbara Gebler – Wasiak.

Terminal Kultury Gocław – o obiekcie

Terminal Kultury Gocław prowadzi działalność, która określona jest Statutem i Ustawą o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, innymi słowy – zajmuje się obszarem kultury. Ma na celu aktywizować mieszkańców dzielnicy poprzez prezentację twórczości artystycznej i spełnianie ich oczekiwań kulturalnych.

 

Misją Terminala Kultury Gocław jest również upowszechnianie kultury oraz wiedzy, która powinna być dostępna dla każdego chętnego, bez względu na miejsce zamieszkania i rodzaj pracy zawodowej, którą wykonuje. Jego zadaniem jest również zachęcenie do skorzystania z oferty kulturalnej osoby, które nie były nią do tej pory zainteresowane. Prowadzenie działalności edukacyjno-kulturalnej ma zaktywizować jak najwięcej mieszkańców do działalności twórczej.

 

Oferta Terminala Kultury Gocław skierowana uczestników na zasadzie otwartości, zrozumienia oraz poszanowania, umożliwiając mu poczucie się partnerem w relacjach. Kultura i rozrywka skierowane są do każdego, bez względu na jego pochodzenie, wiek, kolor skóry, etc.

Terminal Kultury Gocław – wydarzenia

Wydarzenia w Terminalu Kultury Gocław cieszą się ogromną popularnością. Bilety na eventy sprzedają się błyskawicznie. Co do tej pory miało miejsce w Terminalu Kultury Gocław? Koncerty gwiazd, wystawy i wiele innych! Wśród nich warto wymienić spektakl Coppelia, czyli balet z piękną muzyką, strojami i historią

Terminal Kultury Gocław – wydarzenia 2022

A już niebawem – Terminal Kultury Gocław – wydarzenia 2022. Centrum zachęca niezwykłym repertuarem, a bilety na eventy sprzedają się jak świeże bułeczki. Co odbędzie się w najbliższym czasie w Terminalu Kultury Gocław? Spektakle teatralne, w tym – przedstawienie Wąsik, o młodym, nieasertywnym mężczyźnie, który ma niebawem poznać swojego przyszłego teścia. Chcąc dobrze się zaprezentować – chłopak chce się ogolić, jednak maszynka do golenia zawodzi go. Wynikają z tego zabawne sytuacje – jakie? Przekonaj się sam! Na scenie pojawią się Marta Wierzbicka/Milena Staszuk, Mirosław Baka/Radosław Pazura/Adam Krawczuk, Jan Jankowski/Jarosław Boberek, Rafał Cieszyński/Maurycy Popiel, Michał Koterski. Bilety na wydarzenie to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w wydarzeniu!

 

Wydarzeniem w Terminalu Kultury Gocław będzie również spektakl Nerwica natręctw w reżyserii Artura Barcisia. Francuska komedia to ogromna dawka dobrego humory i sposób na rozrywkę. Przedstawienie opowiada kilku pacjentów psychiatry, cierpiących na różne schorzenia. Absencja lekarza powoduje, że zaczynają leczyć się samodzielnie! Na scenie pojawią się Karolina Sawka, Jowita Budnik, Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz/Małgorzata Rudzka, Rafał Królikowski/Kamil Kula, Artur Barciś/Andrzej Zieliński, Zdzisław Wardejn.

 

W Terminalu Kultury Gocław będzie można zobaczyć również spektakle Goło i wesoło, Między łóżkami, a także Gwiazdy Kabaretu! Nie przegap okazji – nie zapomnij kupić biletu, który upoważnia do wzięcia udziału w wydarzeniu!

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Terminal Kultury Gocław?
    Terminal Kultury Gocław znajduje się w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Terminalu Kultury Gocław?
    W Terminalu Kultury Gocław odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, takie jak koncerty, występy, spektakle, m.in. Coppelia z pięknymi strojami, muzyką i ciekawą historią.

  • Kiedy został utworzony Terminal Kultury Gocław?
    Terminal Kultury Gocław utworzony został w 1995 roku.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Terminal Kultury Gocław
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
03-984 Warszawa

Events in this location

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/