Praga Centrum

Praga Centrum

Praga Centrum to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Miejsce zostało stworzone przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji koncertów oraz eventów. W budynku Pragi Centrum znajdują się najlepsze rozwiązania oświetleniowe, akustyczne i nagłośnieniowe oraz najwyższej jakości sprzęt i wyposażenie. Przestrzeń pozwala na zorganizowanie wydarzenia dla około tysiąca osób.

Praga Centrum zachwyca również swoim niepowtarzalnym klimatem i zabytkowym charakterem. Wyjątkową atmosferę miejsca tworzą wysokie pomieszczenia z sufitem z drewna oraz ścianami z cegły. Tego typu otoczenie tworzy idealną przestrzeń dla ekspozycji kultury i sztuki. Wejściówki na organizowane przez Pragę Centrum koncerty możesz nabyć również na naszej stronie. Nie przegap okazji do usłyszenia ulubionych wykonawców na żywo. Bilety na koncerty znajdziesz na ebilet.pl.

Praga Centrum w liczbach

Praga Centrum to osiemset metrów kwadratowych powierzchni przeznaczonej dla widzów oraz sześćdziesiąt metrów kwadratowych przestrzeni scenicznej. Na jej terenie znajduje się też trzysta metrów kwadratowych ogrodu, który dodatkowo umili czas spędzony na terenie obiektu. Sprawdź rozpiskę wydarzeń przygotowywanych przez Pragę Centrum. Bilety na koncerty, festiwale i inne eventy kupisz wygodnie przez internet.

Praga Centrum – wydarzenia

Współpraca z nietuzinkowymi polskimi artystami jest czymś, czym zdecydowanie wyróżnia się Praga Centrum. Koncerty zagrali tu m.in. Natalia Przybysz, Lemon, Mery Spolsky, Kayah, Dawid Kwiatkowski, Ralph Kamiński, Łąki Łan, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, sanah i Reni Jusis.

Pragę Centrum chętnie odwiedzają także zagraniczne gwiazdy. Przed publicznością zgromadzoną na terenie obiektu wystąpili m.in. Colyn, Sóley, Joris Voorn, Matrang i Chromatics. Bilety na koncerty artystów cieszyły się niemałym zainteresowaniem. Industrialna przestrzeń znakomicie współgra z alternatywnym brzmieniem. Organizowane przez Pragę Centrum koncerty zawsze są niesamowitym przeżyciem i okazją do obcowania z muzyką w wyjątkowym, starannie zaaranżowanym otoczeniu.

Jakie wydarzenia szykuje na najbliższy czas Praga Centrum? Koncerty 2022, które odbędą się w obiekcie to m.in. występy Superorganism i Battles. Pierwsza z grup powstała w 2017 roku i funkcjonowała jako internetowy projekt działający między różnymi krajami. Twórczość Superorganism jest inspirowana indie popem. Zorganizowane przez Praga Centrum koncerty 2022 to okazja do usłyszenia materiału z krążka World Wide Pop. Album jest spójny, choć pełen niespodzianek. Warto skorzystać z okazji do usłyszenia go na żywo, biorąc udział w wydarzeniu, które organizuje Praga Centrum. Koncerty 2022 grupy Battles odbywają się natomiast w ramach światowej trasy koncertowej. Materiał zaprezentowany w ramach występów jest pełen syntezatorów i eksperymentalnych dźwięków. Śledź regularnie repertuar wydarzeń, który tworzy Praga Centrum. Bilety na najciekawsze eventy kupisz na naszej stronie.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Praga Centrum?
    Praga Centrum mieści się w sercu warszawskiej Pragi przy ulicy Szwedzkiej 2/4, dwie minuty od stacji metra Szwedzka. Postindustrialna hala znajduje się w dawnej stalowni i prezentuje sobą 140 lat historii.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Praga Centrum?
    Kultowym cyklem odbywającym się na terenie Pragi Centrum jest Lato na Pradze. Wydarzenia stwarzają okazję do usłyszenia na żywo topowych polskich muzyków.

  • Kiedy została utworzona Praga Centrum?
    Obiekt działa w obecnej formie od 2019 roku. Od tego czasu zyskał sympatię licznych fanów muzyki na żywo. 
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Praga Centrum
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

Szwedzka 2/4
03-419 Warszawa

Events in this location

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/