Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim

Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim

Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim rozwija zdolności artystyczne swoich uczniów. Przygotowuje świadomych odbiorców sztuki i działa aktywnie w sferze kultury. Uczniowie instytucji mogą dalej kształcić się w szkołach artystycznych II stopnia i angażować w działalność kulturalną. Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne, organizuje wydarzenia prezentujące osiągnięcia uczniów i uczestniczy w konkursach.

Sala koncertowa szkoły jest dostosowana do organizacji rozmaitych wydarzeń kulturalnych. Bogate wyposażenie obiektu i jego profesjonalna obsługa sprawiają, że każda ze współtworzonych imprez okazuje się doskonale przygotowana. Sprawdź, jakie eventy zaplanowała na najbliższy czas Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim. Wydarzenia w obiekcie będą okazją do spotkania z gwiazdami muzyki i kabaretu. Bilety na imprezy zamówisz na ebilet.pl.

Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim – wydarzenia

Co w swojej kulturalnej ofercie prezentuje Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim? Wydarzenia zajmujące ważne miejsce w jej harmonogramie to spektakle teatralne. Telewizja kłamie, Klimakterium 2, Dwoje na huśtawce – wspomniane sztuki zagrano na scenie, którą zarządza Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim. Bilety można było kupić online.

Do organizowanych w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim wydarzeń należą również występy kabaretów. Na scenie sali koncertowej wystąpili Kabaret Ani Mru-Mru i Piotr Bałtroczyk. Bilety na kabarety można było nabyć bez wychodzenia z domu. Popularnymi wydarzeniami, które współtworzy Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim, są koncerty polskich wykonawców. Dla publiczności zgromadzonej w sali koncertowej zagrali Alicja Majewska, Michał Szpak i Ryszard Rynkowski. Do odbywających się w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim koncertów należą również koncerty muzyki filmowej. Każdy może znaleźć coś interesującego w ofercie instytucji.

Co na najbliższe miesiące przygotowuje Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim? Koncerty 2022 w obiekcie to m.in. muzyczny stand-up w wykonaniu Dominiki Gwit oraz Koncert operetkowy – Ze Straussem przez Wiedeń. Występ Igora Kwiatkowskiego i komedia Przygoda z ogrodnikiem z udziałem Anny Muchy i Michała Sitarskiego są kolejnymi wydarzeniami, na które zaprasza Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim. Koncerty 2022, spektakle i kabaretowe show zapewnią moc niezapomnianych wrażeń.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim?
    Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim znajduje się przy ul. Jana Pawła II 23. Obiekt posiada salę koncertową dostosowaną do organizacji koncertów, pokazów filmowych, spektakli oraz konferencji. Wybierając się na wydarzenia, które organizuje Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim, bilety często można nabyć online.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim?
    Spektakl Mały Książę w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny oraz występ Kabaretu Młodych Panów to wydarzenia, których gospodarzem była Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim. Koncerty zorganizowane w obiekcie upamiętniały m.in. Annę Jantar i Annę German.

  • Kiedy została utworzona Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim?
    Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim powstała jako filia P.S.M. I stopnia w Siedlcach w 1976 roku. W 1983 placówka zyskała samodzielność. Obecnie Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim jest budynkiem z salą koncertową i dobrze wyposażonymi klasami.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

ul. Jana Pawła II 23
05-303 Mińsk Mazowiecki

Events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/