Kłodzki Ośrodek Kultury

Kłodzki Ośrodek Kultury

Kłodzki Ośrodek Kultury to samorządowa instytucja kultury, prowadząca działalność kulturalną, edukacyjną i rekreacyjną. Jest obecnie największą taką instytucją na całej Ziemi Kłodzkiej. Obiekt posiada dużą salę widowiskowo-kinową, liczącą 364 miejsca, zaplecze socjalne i dwie garderoby. Sala wyposażona jest w ekran kinowy, aparaturę projekcyjną i odpowiedniej jakości sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy do organizowania wydarzeń.

 

Wydarzenia organizowane przez Kłodzki Ośrodek Kultury to nie tylko koncerty, ale również spektakle, wystawy, projekcje filmowe oraz widowiska kabaretowe. To rozrywka dostosowana do oczekiwań wszystkich grup wiekowych. Dlaczego warto odwiedzić Kłodzki Ośrodek Kultury? Koncerty organizowane przez placówkę to doskonała forma spędzenia czasu wolnego z najbliższymi przy fantastycznych dźwiękach muzyki na żywo. Planujesz wybrać się na odbywające się tam wydarzenia kulturalne? Bilety znajdują się już w sprzedaży.

Kłodzki Ośrodek Kultury – wydarzenia

W bogatym repertuarze organizowanych przez Kłodzki Ośrodek Kultury wydarzeń znajdują się przedsięwzięcia cykliczne o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Imprezy kulturalne, które odbywają się w obiekcie, to niezwykle ekscytujące propozycje koncertów, spektakli teatralnych, widowisk kabaretowych czy wystaw. Warto na bieżąco śledzić kalendarium eventów w Kłodzkim Ośrodku Kultury. Koncerty są w większości biletowane – odpowiednie bilety możemy nabyć z wyprzedzeniem przez internet.

 

Kłodzki Ośrodek Kultury to doskonałe miejsce do spotkań w gronie najbliższych. Wiele spośród organizowanych tu atrakcji stanowią doskonałą propozycję dla całej rodziny. Organizowane w obiekcie wystawy trafią w gust nawet najbardziej wymagających miłośników sztuki. Projekcje filmowe zadowolą nie tylko dorosłych kinomanów, ale również najmłodszych widzów. Koncerty i widowiska kabaretowe to doskonały pomysł na pełen rozrywki wieczór w gronie przyjaciół czy rodziny. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia Kłodzkiego Ośrodka Kultury, bilety są w sprzedaży na eBilet.pl.

Kłodzki Ośrodek Kultury – wydarzenia 2022

Muzyka na żywo to zawsze dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu. Kłodzki Ośrodek Kultury to miejsce pełne rozrywki najwyższej jakości. Zróżnicowany repertuar eventów zapewnia duży wachlarz wyjątkowych rozrywek. Co znajduje się w ofercie, proponowanej przez Kłodzki Ośrodek Kultury? Koncerty wschodzących gwiazd i młodych talentów to istotna część oferty kulturalnej tego miejsca.

 

Wydarzenia 2022 uwzględniają liczne propozycje atrakcji teatralnych, filmowych, kabaretowych i koncertowych. Eventy kulturalne cieszą się dużym zainteresowaniem i gromadzą tłumy widzów pod sceną. To miejsce spotkań fanów muzyki i rozrywki, którzy pragną naładować się pozytywną energią. Na imprezy kulturalne organizowane przez Kłodzki Ośrodek Kultury bilety dostępne są online na eBilet.pl.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Kłodzki Ośrodek Kultury?
    Kłodzki Ośrodek Kultury znajduje się na ul. Plac Władysława Jagiełły 1.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Kłodzkim Ośrodku Kultury?
    Organizowane przez Kłodzki Ośrodek kultury wydarzenia to świetny sposób na spędzenie czasu wolnego. Odbyły się tu m.in.: wystawa pająków, spektakl teatralny pt.: „Nie-boska komedia” czy muzyczny spektakl „Strażak Sam”.

  • Kiedy został utworzony Kłodzki Ośrodek Kultury?
    Kłodzki Ośrodek Kultury powstał już w 1951 roku jako pierwsza taka instytucja kultury po II Wojnie Światowej.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Kłodzki Ośrodek Kultury
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

Plac Władysława Jagiełły 1
57-300 Kłodzko

Events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/