Kino Kosmos

Kino Kosmos

Bywalcy wydarzeń kulturowych niezmiernie cieszą się, kiedy imprezy wracają do kultowych miejsc. Takim miejscem na mapie Szczecina jest Kino Kosmos, które po 16 latach popadania w ruinę zostało odnowione, a teraz gości najatrakcyjniejsze koncerty, festiwale, stand-upy czy spektakle, jakie odbywają się w tym mieście. Mieszkasz lub chwilowo przebywasz w Szczecinie i chcesz zażyć odrobinę kultury lub rozrywki. Śledź Kino Kosmos dzięki Fan Alertowi na eBilet.pl i kup bilet na dowolne wydarzenie, które odbędzie się w tym historycznym miejscu.

Kino Kosmos – koncerty

Kino Kosmos stało się jednym z najważniejszych miej na koncertowej mapie Szczecina. To tutaj odbywają się koncerty czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej, reprezentujących różne nurty, zarówno te popowe, jak i alternatywne. Kino Kosmos cieszy się bardzo dobrymi opiniami uczestników imprez, którzy cenią sobie nowoczesne wykończenie wnętrza oraz komfort i wysoki poziom bezpieczeństwa korzystania z obiektu. Kino Kosmos – koncerty 2022, które odbędą się w najbliższym czasie w szczecińskim centrum to:

 • Vader „Przebudzenie Tyranów”,
 • Bracia Figo Fagot,
 • Dwa Sławy,
 • Bokka,
 • Gibbs,
 • TEDE,
 • Punky Reggae Live 2022,
 • Marie,
 • Transgresja.

Chcesz uczestniczyć w tych wydarzeniach i posłuchać swoich ulubionych na żywo w Szczecinie? Bilety na wybrane koncerty w Kinie Kosmos możesz kupić na platformie eBilet.pl.

Kino Kosmos – wydarzenia, których nie możesz przegapić

Nie pozwól na to, aby jakiekolwiek koncerty lub inne wydarzenia w Kinie Kosmos w Szczecinie umknęły Twojej uwadze. Ustaw Fan Alert dla Kina Kosmos na eBilet.pl i otrzymuj mailowe powiadomienia o każdym evencie, na który możesz kupić bilet na naszej platformie.

 

FAQ

 • Gdzie znajduje się Kino Kosmos?
  Kino Kosmos znajduje się przy Alei Wojska Polskiego 8 w Szczecinie. Obecne centrum zajmuje odnowiony budynek dawnego kina, które działało w latach 1959–2003.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Kinie Kosmos?
  Od 2019 roku kultura na dobre wróciła do Kina Kosmos – wydarzenia, jakie miały miejsce w tym ośrodku to liczne koncerty, stand-upy, festiwale i wiele innych eventów, których głównymi aktorami byli topowi przedstawiciele polskiej kultury – muzycy, aktorzy, kabareciarze i wielu innych artystów. W ostatnim czasie w Kinie Kosmos wystąpili m.in. Pidżama Porno, Szczyl, Paluch, Happysad, Dr Misio czy Kękę.

 • Kiedy utworzone zostało Kino Kosmos?
  Kino Kosmos otwarto w 1959 roku, a pierwszym filmem, który został w nim wyświetlony, był radziecki dramat wojenny „Los człowieka”. Nazwę dla instytucji wymyślili szczecinianie, którzy pod koniec lat 50. – podobnie jak ludzie na całym świecie – zafascynowani byli pierwszymi satelitami, krążącymi po ziemskiej orbicie. Przez kolejne 44 lata Kino Kosmos służyło mieszkańcom Szczecina. Aż do 2003 roku, kiedy zostało zamknięte i popadło w ruinę. Budynek odnowiono po 16 latach, kiedy to w 2019 roku budynek został ponownie oddany do użytku, i od tamtej pory szczecinianie ponownie mają możliwość uczestniczenia w wydarzenia kulturowych w Kinie Kosmos – koncerty, spektakle, festiwale i oczywiście seanse filmowe ponownie zagościły w tym historycznym obiekcie.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Kino Kosmos
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

Wojska Polskiego 5
70-470 Szczecin

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/