EXPO XXI

EXPO XXI

Tickets

EXPO XXI to centrum wystawowe, w którym odbywają się wydarzenia różnego rodzaju – od targów, seminariów, konferencji, przez pokazy mody, bankiety, aż po imprezy kulturalne i sportowe. Zlokalizowany jest przy ulicy Prądzyńskiego 12, na warszawskiej Woli, w bliskiej odległości od Dworca Zachodniego i Centralnego, lotniska im. Fryderyka Chopina. Kompleks EXPO XXI odwiedza rocznie nawet kilkaset tysięcy osób.

EXPO XXI – centrum konferencyjno-wystawowe w Warszawie

Główna część obiektu do użytku została oddana w 2001 roku, natomiast w 2009 roku rozbudowano go o halę nr 4. Na tę chwilę EXPO XXI w Warszawie to 20 000 m2 powierzchni, na którą składają się cztery hale, 10 sal konferencyjnych i obszar ekspozycji zewnętrznej z parkingiem, mieszczącym 1500 samochodów.

 

EXPO XXI to przestrzeń do organizacji eventów różnego rodzaju, włącznie z wydarzeniami, które wymagają odpowiedniej scenografii, nagłośnienia, cateringu i miejsc noclegowych. Obiekt przystosowany jest do osób niepełnosprawnych – posiada jednopoziomowe hale, podjazdy, specjalne miejsca parkingowe, toalety i windę. EXPO XXI – centrum konferencyjno-wystawowe w Warszawie jest członkiem, ICCA, Warszawskiej Organizacji Turystycznej, UFI, Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Warszawskiej Izby Gospodarczej oraz Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów w Polsce.

Koncerty w EXPO XXI

W centrum wystawowym EXPO XXI miały miejsce wielkie wydarzenia – koncerty gwiazd, spektakle, festiwale. Każdy z eventów przyciągnął wielu gości, pragnących zobaczyć ulubionych artystów na żywo. Kto odwiedził EXPO XXI? Koncertowali tu m.in. Pentatonix i Melanie Martinez. To właśnie w tym miejscu odbyły się Viva Comet 2011 i 2012, The Musical Box i Festiwal Tańca Let’s Dance. EXPO XXI bilety na wydarzenia sprzedawały się w zawrotnym tempie.

 

EXPO XXI w Warszawie nie próżnuje – w przygotowaniu są kolejne, niezwykłe eventy. Wystąpią tu gwiazdy światowego formatu, na które czeka cała Polska! Alanis Morissette World Tour w listopadzie 2021, Bullet For My Valentine w styczniu 2022, Nothing But Thieves w kwietniu 2022, ikona electropopu Roisin Murphy w maju 2022, Yungblud – Life On Mars Tour w maju 2022, Alt-J w lipcu 2022 – koncerty EXPO XII to gwarancja świetnej atmosfery i doskonałej zabawy!

 

Co będzie się działo w EXPO XXI? Koncerty 2022 to największa, choć nie jedyna grupa wydarzeń, jakie będą miały miejsce w kompleksie. Polskę odwiedzi Sasha Velour, drag queen i jej niezwykłe show z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom odkrywania własnego „ja”.  Niezwykłe efekty specjalne, reżyseria, choreografia, iluzja i złudzenia – tak po krótce opisać można Smoke & Mirrors Tour.

Często zadawane pytania dotyczące obiektu 

Gdzie znajduje się kompleks EXPO XXI?

Kompleks EXPO XXI znajduje się w Warszawie, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 na Woli, w bliskiej odległości od lotniska im. Fryderyka Chopina, Dworca Centralnego oraz Zachodniego. Centrum wystawowe jest doskonale skomunikowane z miastem – można tu dojechać metrem, tramwajem lub autobusem.

 

Kiedy został wybudowany kompleks EXPO XXI?

Główną część EXPO XXI w Warszawie wybudowano w 2001 roku, osiem lat później – w 2009 roku – obiekt powiększono o halę nr 4.

 

Jakie koncerty odbyły się w EXPO XXI?

W EXPO XXI odbywają się różne wydarzenia – wystawy, pokazy mody, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się koncerty – to właśnie w EXPO XXI wystąpiły takie gwiazdy, jak Melanie Martinez i Pentatonix. Odbyły się tu Pure Festival, Viva Comet 2011 i 2012, Festiwal Tańca Let’s Dance, The Musical Box i wiele innych.

 

show more... hide

Fan Alert

expand hide

EXPO XXI
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Events in this location

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/