Bulwary

Bulwary

Warszawa ma swoje Pole Mokotowskie, krakowianie spacerują po Plantach, Wrocław cieszy się olbrzymią liczbą miejskich parków. Co Rzeszów oferuje mieszkańcom największego miasta Podkarpacia? Zielone tereny położone nad Wisłokiem, znane jako rzeszowskie bulwary, to przyjazna przestrzeń, za dnia służąca spokojnej rekreacji, a wieczorem przekształcająca się w tło kulturalnych wydarzeń. Najważniejsze koncerty w Rzeszowie odbywają się właśnie w tym miejscu! 

Rzeszowskie Bulwary – zielona ostoja w stolicy Podkarpacia

Nie bez przyczyny mieszkańcy właśnie rzeszowskie bulwary wymieniają jako jedno z najchętniej wybieranych miejsc rekreacyjnych w centrum. Atrakcyjna okolica nad malowniczym fragmentem Wisłoka, otoczona zielonymi skwerami, w niedalekiej odległości parku, przyciąga zarówno mieszkańców miasta, jak i turystów, przybywających do ostatniego dużego miasta na trasie w Bieszczady. Bulwary Rzeszów to nie tylko spokojne popołudnia nad brzegiem rzeki, ale również wydarzenia i koncerty, które poszerzają kulturalną ofertę miasta. 

Bulwary Rzeszów – wydarzenia kulturalne 

Duża, nieograniczona przestrzeń daje olbrzymie możliwości organizacji rozrywki na najwyższym poziomie, a takie warunki mogą zaoferować bulwary. Rzeszów koncertów gości coraz więcej między innymi dzięki rosnącej popularności miasta. Razem z nią poszerza się oferta kulturalna ośrodka, a mieszkańcy coraz częściej mają możliwość chodzenia na koncerty w Rzeszowie, zamiast szukać tego rodzaju rozrywki w miastach oddalonych o długie godziny jazdy. Warto również pamiętać o innej ważnej kwestii, będącej sporą zaletą lokalizacji, w jakiej znajdują się Bulwary Rzeszów – koncerty (2022 i w kolejnych latach) są dostępne dla osób z całego miasta z uwagi na wygodny dojazd z każdego jego zakątka. 

Bulwary Rzeszów – koncerty 2022 

Sezon letni 2022 pozwala w pełni nacieszyć się urokami koncertów w naturze. Wielotysięczny tłum, gorące emocje, niezwykłe inspiracje – fenomen letniej zabawy w rytmie muzyki pod gołym niebem w tym roku dotrze również na Bulwary Rzeszów! Festiwal, który odbędzie się w nad Wisłokiem już w sierpniu, jest zupełnie nową odsłoną rozrywki w tej części Polski. Najczęściej zadawane pytania

 

FAQ:

  • Gdzie znajdują się Bulwary Rzeszów?
    Osoby znające miasto potwierdzają, że jednym z najlepszych miejsc dla rozwijającej się oferty kulturalnej, są właśnie Bulwary Rzeszów. Koncerty i inne wydarzenia ulokowane na brzegu Wisłoka, w centralnej części miasta, docierają do ogromnej liczby mieszkańców ze względu na wygodny dojazd i możliwość bezpiecznego powrotu. Zmęczeni popołudniowym słońcem uczestnicy odbywającego się na Bulwarach Rzeszów Festiwalu, zaplanowanego na koniec wakacji, schronią się w cieniu drzew w pobliskim parku. 

  • Jakie wydarzenia odbywają się na Rzeszowskich Bulwarach?
    Największym wydarzeniem tegorocznych wakacji na Rzeszowskich Bulwarach jest seria koncertów najgorętszych nazwisk polskiej muzyki. W trakcie Rzeszów Festiwalu wystąpią takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak Monika Brodka, Fisz Emade Tworzywo czy Natalia Przybysz.  

  • Jaki festiwal odbywa się na Bulwarach Rzeszów?
    Odbywający się w sierpniu 2022 na Bulwarach Rzeszów Festival to pierwsze tak duże wydarzenie w stolicy Podkarpacia. W wakacyjny weekend na scenie pojawią się największe polskie gwiazdy muzyki pop, elektroniki, hip-hopu i rocka. 
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Bulwary
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

Bulwarowa
35-051 Rzeszów

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/