Amfiteatr w Ostródzie
Amfiteatr w Ostródzie

Amfiteatr w Ostródzie

Amfiteatr w Ostródzie został oficjalnie otwarty w 2012 roku benefisem Piotra Bałtroczyka. Obiekt ten mieści się przy ul. Mickiewicza 17 A, w malowniczym sąsiedztwie jeziora Drwęckiego i największego w Polsce śródlądowego molo. Ogromna publiczność amfiteatru może pomieścić jednocześnie do 2500 widzów. Pełne zadaszenie obiektu pozwala na komfort uczestnictwa w wydarzeniu bez względu na warunki atmosferyczne. Amfiteatr Ostróda, zarządzany obecnie przez Centrum Kultury w Ostródzie, powstał w ramach projektu II etap zagospodarowania nabrzeża Jez. Drwęckiego.

Amfiteatr w Ostródzie repertuar

Repertuar Amfiteatru w Ostródzie to bogata oferta koncertów muzycznych, kabaretonów z udziałem najsłynniejszych polskich artystów rozrywkowych, a także wyjątkowe spektakle. Otwarty charakter i lokalizacja obiektu pozwala na przeżywanie emocji scenicznych w otoczeniu natury.

Amfiteatr w Ostródzie Bilety

Amfiteatr w Ostródzie bilety na nadchodzące imprezy znajdziesz w serwisie eBilet.pl.

Amfiteatr w Ostródzie – wydarzenia

Planujesz odwiedzić Amfiteatr w Ostródzie? Chcesz nabyć bilety na wydarzenia dla siebie i swoich bliskich? Już teraz sprawdź repertuar i z wyprzedzeniem zarezerwuj sobie miejsce na widowni. W obiekcie organizowane są rozmaite eventy – sportowe, kulturalne, artystyczne, muzyczne i wiele innych.

Np. w 2021 roku na scenie odbywały się imprezy i koncerty. Amfiteatr w Ostródzie gościł wykonawców w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, która zgromadziła wielu widzów na żywo i przed telewizorami.

Z mniej oczywistych wydarzeń, Amfiteatr w Ostródzie organizował warsztaty mody na recykling, imprezy sylwestrowe czy stand-up’y. Dodatkowo w ramach konkursów można było wygrać darmowe wejściówki na te i wiele innych eventów.

Amfiteatr w Ostródzie – wydarzenia 2022

Amfiteatr w Ostródzie nie zwalnia tempa i z zaangażowaniem włącza się w rozwój kultury i sztuki w regionie. Co to oznaczana? Jakie będą wydarzenia 2022? Amfiteatr w Ostródzie zaprasza na komedię Goło i wesoło, koncert z okazji 40-lecia Lady Pank, T.Love czy Beaty i Bajm.

Amfiteatr w Ostródzie – koncerty

Jeżeli chodzi o koncerty, Amfiteatr w Ostródzie jest znany z występów znanych gwiazd polskich i zagranicznych. Na deskach tutejszej sceny mieli okazję wystąpić:

 • Lady Pank,
 • Enej,
 • Sanah,

Amfiteatr w Ostródzie – bilety

Chcesz zdobyć bilety na interesujące Cię wydarzenia? Możesz udać się po nie do kasy mieszczącej się w Centrum Kultury w Ostródzie lub kupić bilety do Amfiteatru w Ostródzie online. W tym celu odwiedź stronę eBilet.pl, aby szybko i wygodnie zarezerwować miejsca  na eventy dla siebie i swoich bliskich. 

 

FAQ:

 • Gdzie znajduje się Amfiteatr w Ostródzie?
  Amfiteatr w Ostródzie mieści się przy ul. Mickiewicza 17 A. Znajdziesz go w pobliżu wschodniego brzegu jeziora Drwęckiego.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Ostródzie?
  Amfiteatr w Ostródzie gościł muzyków, kabarety i innych artystów na przestrzeni lat.

 • Kiedy został utworzony Amfiteatr w Ostródzie?
  Oficjalne otwarcie Amfiteatru w Ostródzie miało miejsce 26 maja 2012 roku.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Amfiteatr w Ostródzie
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

Mickiewicza 22
14-100 Ostróda

Events in this location

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/