Amfiteatr w Kętrzynie

Amfiteatr w Kętrzynie

Amfiteatr w Kętrzynie znajduje się w sąsiedztwie jeziora Górnego – wyjątkowego miejsca, stanowiącego doskonałą przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Odbywa się tu większość imprez plenerowych z okolicy. Na terenie obiektu znajdują się bar i strefa dla najmłodszych z placami zabaw. Organizowane przez Amfiteatr w Kętrzynie koncerty i wydarzenia kulturalne cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Miejsce to uznawane jest za imprezowe serce miasta. W okresie letnim Amfiteatr w Kętrzynie rozbrzmiewa dźwiękami muzyki. Zimą obiekt zmienia się w lodowisko z wypożyczalnią potrzebnego sprzętu.

Amfiteatr w Kętrzynie – wydarzenia

Kalendarium wydarzeń Amfiteatru w Kętrzynie uwzględnia propozycje topowych nazwisk ze świata muzyki i kultury. Jakich artystów ugościł Amfiteatr w Kętrzynie?  Koncerty 2022 to m.in. występ Korteza – jednego z najbardziej elektryzujących nazwisk polskiej sceny muzycznej. Jakie inne imprezy miały miejsce w Amfiteatrze w Kętrzynie? Koncerty Karaś/Rogucki czy Pożegnanie Wakacji 2022 z O.S.T.R. i Hadesem cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 

Wakacje to czas na wypoczynek na świeżym powietrzu – warto zapoznać się z plenerowymi propozycjami Amfiteatru w Kętrzynie. Wydarzenia 2022 to doskonale zaplanowany repertuar, trafiający w gust każdego widza. Bilety na większość nadchodzących eventów dostępne są w sprzedaży internetowej, na naszej stronie. Warto wspomnieć, że popularnością cieszy się również letnie kino plenerowe, wyświetlające hity kinowe wszystkich gatunków filmowych.

 

Innymi, organizowanymi przez Amfiteatr w Kętrzynie wydarzeniami są również spektakle teatralne i wystawy artystyczne. Koncerty to nie jedyna forma rozrywki, jaką dostarcza nam Amfiteatr. Na scenie w Kętrzynie regularnie odbywają się wieczory muzyczne czy komediowe stand-upy. Przygotowane z myślą o odwiedzających Amfiteatr w Kętrzynie wydarzenia cieszą się dużą popularnością.

Amfiteatr w Kętrzynie – wydarzenia minionych miesięcy

Dotychczas, ogromną popularnością cieszyły się wszystkie zorganizowane w Amfiteatrze w Kętrzynie koncerty. Bilety na koncerty Kazika, Red Lips, czy wakacyjną trasę koncertową Korteza wyprzedały się w mgnieniu oka, a same koncerty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem publiczności.

 

Sukcesem okazały się również w Amfiteatrze w Kętrzynie koncerty tematyczne – były to wieczory poświęcone muzyce zespołów Pink Floyd i Metallica, gdzie zespoły Spare Bricks i Scream Inc Official przypomnieli słuchającym najpopularniejsze hity legend rocka i metalu.

 

Dużym zainteresowaniem cieszył się również stand-up Kacpra Rucińskiego. To tylko nieliczne imprezy organizowane przez Amfiteatr w Kostrzynie. Bilety na wszystkie aktualne wydarzenia są dostępne w sprzedaży internetowej przez cały czas, do wyprzedania.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Amfiteatr w Kętrzynie?
    Amfiteatr w Kętrzynie przy ul. Michała Kajki 2 w Kętrzynie. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie jeziora Górnego, co czyni je dobrym miejsce dla miłośników błogiego relaksu.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Kętrzynie?
    Koncert Red Lips, Kazika, wakacyjna trasa Korteza, czy koncert Happy End. Wydarzenia te cieszyły się dużym zainteresowaniem, a bilety na nie wyprzedały się błyskawicznie.

  • Kiedy został utworzony Amfiteatr w Kętrzynie?
    Amfiteatr w Kostrzynie został wybudowany w 2010 roku i jest głównym miejscem w mieście do organizowania imprez plenerowych.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Amfiteatr w Kętrzynie
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

Michała Kajki 2
11-400 Kętrzyn

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/