Akademia Club
Akademia Club
Akademia Club

Akademia Club

Akademia Club to nowe miejsce na klubowej mapie Wrocławia. Mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 67. Jest doskonałym miejscem do spędzenia czasu w gronie przyjaciół. W miejscu tym znajdziesz Bila Club, który łączy sport z rozrywką.

Akademia Club – o obiekcie

Akademia Club Wrocław mieści się w ścisłym centrum studenckiej dzielnicy Wrocławia. Lokal ma powierzchnię 350m2, mieści 12 najwyższej jakości stołów do pool bilarda oraz snookera. Ponadto wyposażony jest w wysokiej jakości sprzęt oraz doskonale zaopatrzony bar. W Akademia Club we Wrocławiu można zorganizować imprezę firmową, spotkanie biznesowe, świętować urodziny i inne ważne uroczystości. Grane na scenie Akademia Club koncerty przyciągają tłumy fanów dobrej muzyki.

 

W miejscu, gdzie obecnie znajduje się Akadamia Club – mieścił się klub Alibi, który funkcjonował tu przez blisko dziewiętnaście lat. Ostatnim wydarzeniem, jakie odbyło się w tym lokalu była impreza sylwestrowa. Choć likwidacja jednego z najstarszych we Wrocławiu klubów muzycznych przyjęta została z ogromnym smutkiem – w jego miejsce otwarto coś zupełnie nowego – Akademia Club.

 

Lokal urządzony jest w kolorach grafitu, bieli i czerni. Posiada profesjonalne zaplecze techniczne oraz wysokiej jakości nagłośnienie koncertowe. Powierzchnia to 600 m2 – mieszczą się tu dwa bary oraz dwie sale. Centralnym punktem klubu jest oczywiście przestronny parkiet do tańca. Latem goście mogą skorzystać również z ogródka.

Wiosną i latem Akademia jest czynna od czwartku do niedzieli, ogródek jest otwarty codziennie od godziny 15.00. W Akademia Club odbywają się koncerty, salsoteki i potańcówki z muzyką na żywo, imprezy muzyki elektronicznej oraz inne, niezwykłe wydarzenia, które przyciągają zainteresowanych.

Akademia Club we Wrocławiu – koncerty

Choć istnieje od kilku lat – wydarzenia w Akademia Club pozwoliły wpisać lokal na listę najważniejszych miejsc rozrywkowych Wrocławia. Publiczność doskonale bawi się na imprezach muzycznych i występach na żywo ulubionych gwiazd. Co do tej pory odbyło się w Akademia Club? Koncerty Tropical Bass, 35-lecie zespołu T.Love, Pokahontaz, Bitamina, DonGURALesko, Dog Eat Dog, ReTo, Rau, Kabe, Lesha Svik i wielu innych. Bilety na wydarzenia sprzedawały się jak świeże bułeczki!

Akademia Club we Wrocławiu – koncerty 2022

Przed nami kolejny rok i moc wrażeń, które zaserwuje Akademia Club! Koncerty 2022 zapowiadają się znakomicie. Kto pojawi się na scenie? Będą to m.in. Madball, Combichrist, IC3PEAK, Turmion Kätilöt, Soen czy Evergrey.

 

Akademia Club – koncert MARUV – jednej z najbardziej szokujących piosenkarek odbędzie się już w marcu 2022. MARUV zwyciężyła w selekcjach do Eurowizji 2019 na Ukrainie. Otrzymała również nominację do nagrody MTV EMA. Jest znana m.in. z przebojów: Drunk Groove, For You, Focus on Me, Black Water i innych. Bilety na wydarzenie w Akademia Club to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w koncercie.

 

Koncerty we Wrocławiu cieszą się ogromną popularnością – wejściówki sprzedają się błyskawicznie. W Akademia Club już w maju 2022 pojawi się legenda industrialnego rocka – KMFDM, czyli Kein Mehrheit Für Die Mitleid, który po długiej przerwie powraca do Polski z mocnym, tanecznym brzmieniem. Jako support na scenie zagości zespół Jesus On Extasy.

 

FAQ:

 

  • Gdzie znajduje się Akademia Club?

Akademia Club znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Grunwaldzkiej 67.

 

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Akademia Club?

 

W Akademia Club odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Koncerty

Pokahontaz, Bitamina, Dog Eat Dog, RETO, Tropical Bass, T.Love, Rau, Lesha Svik, DonGURALesko, KABE i wielu innych artystów przyciągnęły publiczność przed scenę.

 

  • Kiedy utworzona została Akademia Club?

 

Akademia Club utworzony został w 2017 roku, w miejscu dawnego klubu Alibi.

 

show more... hide

Fan Alert

expand hide

Akademia Club
Inform me as soon as new events are on sale in this location
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Address

ul. Grunwaldzka 67
50-001 Wrocław

Events in this location

Past events in this location

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/