The Glitch Mob

The Glitch Mob

The Glitch Mob koncerty

Trio z Los Angeles, w skład którego wchodzą Justin Boreta, Ed Ma i Joshua Mayer z przytupem weszło w 2018 rok. Boreta, EdIT i Ooah tworzą swój projekt mniej więcej od 2006 roku i wspólnie połączyli różne umiejętności i odmienne brzmienia w fascynującą całość, która stała się jednym z najbardziej lubianych elektronicznych projektów grających na żywo i pracującym do dziś bardzo charakterystycznym zespołem studyjnym.

„Relacja między nami jest w tym momencie dość płynna, bo trwa od długiego czasu. Łączy nas muzyczna rozmowa oparta na zaufaniu, zrozumieniu i dyscyplinie. W rzeczywistości chodzi nie tyle o końcowy rezultat, ale o sam proces. Stawiamy sobie wyzwania, wchodzimy w to coraz mocniej i wyrażamy siebie”.

Po wydaniu dwóch świetnie przyjętych albumów, wielu efektownych trasach koncertowych (ich występom zawsze towarzyszy imponująca technika multimedialna) i opublikowaniu popularnych remiksów (dziś ich przeróbka utworu „Seven Nation Army” w oryginale należącego do The White Stripes ma ponad 60 milionów wyświetleń na YouTube), trójka Amerykanów wreszcie w tym roku zaspokoiła głód fanów. W maju doszło do premiery najnowszego krążka pt. „See Without Eyes”, który śmiało nawiązuje do przeszłej twórczości grupy, ale łączy w sobie również inne kierunki.

Co o albumie mówi jeden z jego autorów, Justin Boreta? „See Without Eyes posiada elementy dwóch pierwszych albumów, ale eksploruje również nowe terytoria. Staraliśmy się, aby podczas słuchania materiału można było odczuwać go całym ciałem, jak również świetnie odbierać go podczas występów na żywo. Album to mieszanka elementów wszystkich osób, które przy nim pracowały. Mamy nadzieję, że ludzie zrozumieją tę muzykę i poczują coś wyjątkowego na swój sposób, jak podczas oglądania gwiazd na niebie”.

Efekt końcowy wypadł bardzo dobrze, co potwierdzają nie tylko fani, ale i recenzenci. Jak napisał Alexander Dias w serwisie Magneticmag.com: „Nowy materiał od The Glitch Mob to świetny przykład ich zdolności do zachowania balansu w muzyce – równowagi między emocjonalnością, a parkietową bombą energetyczną”.

The Glitch Mob bilety na koncerty!

...

The Glitch Mob
Inform me about the tickets sale to this artist's other events

Past events