Something Something

Something Something

Something Something, czyli taki naprawdę Steffi Schulz, to artystka będąca relatywnie nową twarzą na scenie drum & bass. Jej kariera i pierwsze koncerty zaczęły się w roku 2019. Był to rezultat wielu długich spędzonych na różnorodnych wydarzeniach muzycznych - począwszy od nocy klubowych w Fabric w Londynie, po festiwal Let it Roll, na który bilety otrzymała zupełnie przypadkiem. Po tym, jak zobaczyła jeden spośród niemalże legendarnych setów Andy'ego C w czasie trwania jego rezydentury w klubie XOYO, postanowiła, iż spróbuje sama własnych sił w tworzeniu oraz graniu brzmień drum & bass. 

Something Something historia

Artystka Steffi Schulz skrywająca się pod pseudonimem Something Something, pochodzi z niewielkiego miasteczka Schöneck na terenie Niemiec, gdzie kariera twórcza, nie jest zbytnio akceptowana, zaś scena D&B w ogóle nie istnieje, marzenie o zrobieniu kariery w drum and bass wydawało się Steffi Schulz zawsze być nieosiągalną fantazją. Tak jest po dziś dzień.

 

W czasach, kiedy Steffi mieszkała w rodzinnej miejscowości, była w stanie przyjąć największy z pozytywów w swojej dopiero co raczkującej kariery, wydając pierwszy ze swoich utworów w wytwórni Elevate Records. Było to nie tylko wspaniałym osiągnięciem dla niej samej, ale również kamieniem milowym dla artystek w zakresie D&B, co każda kobieta powinna świętować.

Something Something - przełom w karierze

Wielki przełom w karierze Something Something miał miejsce, kiedy Steffi udało się odnieść zwycięstwo w konkursie DJ-ów w Hospitality on the Beach w Chorwacji, gdzie pokonała prawie czterdziestu DJ-ów grając swój bardzo dobrze przyjęty set na jednej z największych scen tego festiwalu.

 

Steffi tak naprawdę grała wówczas zaledwie od trzech miesięcy. Nie miała nawet w planach brania udziału w owym festiwalu, kiedy miały miejsce zawody, ponieważ zarezerwowała wcześniej lot do Belgii na następny z festiwali. Zakończyło się na odwołaniu 3 lotów wyłącznie po to, aby wziąć udział w DJ-skim konkursie. Musiała to wygrać, innej opcji nie było. Zawody te były niczym silent disco z różnorodnymi rundami, a oprócz niej udział w konkursie brała jeszcze jedna dziewczyna a ponadto 40 chłopaków. Wygranie tych zawodów stało się najpiękniejszym dniem w życiu Steffi.

 

Wygranie takiego konkursu z tak wieloma mężczyznami, którzy uważali, iż są najlepsi w tym co robią, było dla niej wielką satysfakcją. Odniesienie wygranej w tym wydarzeniu, uświadomiło młodą artystkę, iż może ona stać się gwiazdą światowego formatu. Bas i perkusja to to, co zawsze chciała robić. Gdyby nie wygrała tego konkursu, jej kariera mogłaby w ogóle nie wystartować, co sama potwierdza w licznych wywiadach.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Something Something: Mind Against, Baasch, TERR, Paula Temple, Ben Böhmer, Âme b2b Dixon, Peach, Monster, Len Faki, Sevdaliza, Catz N Dogz, Robert Hood, Kas-st, I Hate Models, Friction, Aksamit, BCee, Kasra, The Blaze, Dr Rubinstein, WhoMadeWho, Octo Octa, Adriatique, DJ Holographic, LSDXOXO, Cormac, Hot Since 82, Solomun, Alignment, Bicep, DJ Fresh, Roi Perez, Harriet Jaxxon, Gorgon City,

 

Something Something - Frequently Asked Question

  • In the near future the Płocku will appear in: Płocku
  • Something Something, to w rzeczywistości Steffi Schulz, która jest młodą artystką w zakresie drum & bass.
  • Jeśli jak dotąd nie słyszeliśmy o Something Something, nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, iż udało jej się zwrócić na siebie uwagę po raz pierwszy dopiero po tym, jak wygrała konkurs DJ-ów w Hospitality On The Beach. To była dla Steffi przełomowa chwila. Był to nie tylko trzeci jej występ przed większą publicznością, ale również niezwykle przydatne objawienie, iż drum and bass pozostaje tym, czym powinna się ona zajmować.
  • Powstanie Something Something było zupełnie przypadkowe. Kariera Steffi Schulz zaczęła się od wygrania przez nią konkursu DJ-ów w Hospitality On The Beach. Artystka nie lubiła siedzenia w biurze i pewnego dnia postanowiła coś zmienić we własnym życiu i spełnić marzenia.
  • Najbardziej obecnie popularnym singlem Something Something, jest ,,All My Life", który powstał tak naprawdę w duecie z Kleu. Z dudniącymi wibracjami i falującym basem, które łączą się pośród syntetyzowanych, futurystycznych utworów, Something Something oraz Kleu, pokazują bezsprzeczny talent do osiągania wielkich sukcesów.
  • Steffi Schulz, otrzymała między innymi nominację do nagrody o nazwie Best Newcomer w czasie D&B Arena Awards w 2020 roku. Obecnie, razem z jej pierwszym solowym singlem w Elevate i kilkoma współpracami, które zdecydowanie przyciągają uwagę, Something Something to zdecydowanie nowość na rynku muzycznym, na którą warto zwrócić swoją uwagę.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Something Something
Inform me about the tickets sale to this artist's other events
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Something Something TICKETS

Show events list Show in calendar form
Płock
29.07
checking availability
from 300 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
checking availability
from 470 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
30.07
Saturday, 18:00
Płock, plaża nad Wisłą
checking availability
from 300 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
checking availability
from 189 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Data
Location

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
checking availability
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
sale completed
Zajawka!

Other current events of this artist

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/