Kasia Lins

Kasia Lins

Kasia Lins jest piosenkarką i autorką tekstów, która zadebiutowała przed szerszą publicznością w 2013 roku. Artystka nie tylko śpiewa, ale także komponuje muzykę, pisze teksty utworów i gra na instrumentach - fortepianie i gitarze basowej. Związana z Universal Music Polska piosenkarka tworzy utwory w stylu popu alternatywnego, piano rocka i pop noir. Ma na swoim koncie trzy solowe krążki, z których ostatni "Moja winapojawił się w 2020 roku.

Pierwsze kroki w muzyce i kariera na scenie

Artystka związana jest z muzyką od najmłodszych lat. Jako absolwentka Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku może pochwalić się ukończeniem klas fortepianu oraz wokalistyki. Obecnie tworzy muzykę w stylu popu alternatywnego i piano rocka, a jej inspiracją są między innymi Kurt Elling, czy Billie Holiday. Kasia Lins ma na swoim koncie występ w muzycznym show X-Factor. Piosenkarka wzięła udział w przesłuchaniach do III edycji programu.

 

Równocześnie z występami w show wokalistka pracowała nad solową płytą "Take My Tears", która ukazała się w 2013 roku. Krążek nagrano w Ocean Recording Studio w USA i wydano w międzynarodowej wytwórni Evosound. W ciągu swojej kariery muzycznej Kasia Lins była nominowana do wielu nagród, w tym do nagrody Fryderyki 2019 w dwóch kategoriach: Album Roku Pop Alternatywny oraz Autor Roku. Rok później otrzymała Nagrodę Artystyczną miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego za płytę Moja wina.

Na jakich festiwalach i koncertach występuje artystka?

Kasia Lins jest bardzo aktywna na scenie muzycznej, a fani mają wiele okazji do spotkania artystki na żywo. W przeszłości wokalistka występowała na największych scenach w Polsce, w tym na 55. KFPP w Opolu i na Open'er Festival w Gdyni. Oprócz tego śpiewała podczas trasy koncertowej "Spragnieni Lata" w 2018 roku, a rok później pojawiła się na scenie festiwalu Spring Break w Poznaniu. Aktualnie zespół Kasi Lins jest w trakcie trasy koncertowej promującej album artystki "Moja wina" z 2020 roku. W 2022 roku wokalistka ponownie zaśpiewa także podczas Orange Warsaw Festival, który odbędzie się w dniach 3-4 czerwca.

 

Wokalistka podjęła ciekawą inicjatywę artystyczną podczas pandemii, gdy tradycyjna interakcja z fanami była niemożliwa. Zorganizowała internetowy spektakl muzyczny zatytułowany "Czego Dusza Pragnie", który dostępny był w sieci za darmo. Jego premiera miała miejsce w lipcu 2020 roku, a podczas występu Lins połączyła utwory z płyty "Moja wina" z elementami teatralno- filmowymi. Wraz z artystką zaśpiewali m.in. Błażej Król, czy Czesław Mozil. Show spotkało się z pozytywnym odbiorem fanów i krytyków muzycznych.

Przegląd albumów i singli Kasi Lins

Artystka wydała swój pierwszy album zatytułowany "Take My Tears" w 2013 roku, a wśród składanki znalazły się takie utwory, jak "Liar", "Don't Know Me" oraz "Yesterday". Płyta miała premierę za granicą, dlatego wszystkie piosenki nagrano w języku angielskim. Pierwszym krążkiem kierowanym na polski rynek był "Wiersz ostatni" z piosenkami "Dawno", "Dzień" oraz "Tonę". Ukazał się on w 2018 roku, a dwa lata później premierę miała płyta "Moja wina" z utworami "Morze Czerwone" i "Śniłam, że jest spokój". Kasia Lins ma na swoim koncie także krążek EP o tytule "Save Me Boy" , który wydano w 2017 roku.

 

Przy tworzeniu swoich krążków, Kasia Lins może pochwalić się współpracą z muzykami cenionymi na międzynarodowej scenie. Już na początku swojej kariery muzycznej nagrywała album "Take My Tears" wraz ze zdobywcą dwóch nagród Emmy, Nickiem Mansonem oraz perkusistą Lenny'ego Kravitza - Zoro The Drummer. Płyta wydana przez międzynarodową wytwórnię ukazała się między innymi w Japonii, Chinach, Niemczech i USA. Obecnie wokalistka współpracuje między innymi z Karolem Łakomcem, Marcinem Borsem, czy Michałem Lange. Ostatnie albumy wydała wspólnie z Universal Music Polska.

Kasia Lins - Frequently Asked Question

  • In the near future the Warszawie, Krakowie, Bydgoszczy will appear in: Warszawie, Krakowie, Bydgoszczy
  • Wokalistka urodziła się 1 czerwca 1990 roku w Poznaniu.
  • Piosenkarka ma na swoim koncie trzy solowe albumy oraz jedną składankę EP. Longplaye zatytułowane Take My Tears, Wiersz ostatni oraz Moja wina wydane zostały kolejno w latach 2013, 2018 i 2020. EP artystki Save Me Boy pochodzi z 2017 roku.
  • Artystka ma za sobą występ w programie X-Factor. Piosenkarka wzięła udział w przesłuchaniach do III edycji programu, która wystartowała w 2013 roku.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Kasia Lins
Inform me about the tickets sale to this artist's other events
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Kasia Lins TICKETS

Show events list Show in calendar form
Kraków
19.10
checking availability
from 140 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Warszawa
25.10
Tuesday, 19:00
Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie
entry from 18:30
checking availability
from 80 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Bydgoszcz
24.11
checking availability
from 120 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Data
Location

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
checking availability
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
sale completed
Zajawka!

Other current events of this artist

Past events

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/