Edukacja online na eBilet. Kursy online z biologii, języka polskiego czy fizyki pozwolą na przygotowanie się do egzaminów szkolnych. Dzięki nim zdobywanie wiedzy będzie dobrą zabawą, a wszystko to pod opieką nauczycieli, dla których nauka jest pasją.

Zdalne nauczanie staje się coraz bardziej popularne, dzięki czemu jego formy również są bardziej interesujące. Kursy online pozwalają bez wychodzenia z domu zdobyć nowe wiadomości na wybrany temat i zacząć naukę w wybranym przez siebie terminie.

 

Lecturus Junior – kursy online przygotowujące do egzaminów

 

Lecturus Junior to kursy, które dedykowane są maturzystom i ósmoklasistom. W ich ofercie znajdują się kursy z języka polskiego, angielskiego, matematyki, fizyki. Kursy zostały stworzone w oparciu o najczęściej występujące zagadnienia, które pojawiają się w arkuszach egzaminacyjnych. Dzięki nim również tematy niezrozumiałe w szkole zostaną wytłumaczone w taki sposób, aby były jasne dla każdego ucznia. Szczególną uwagę poświęcono zagadnieniom, które sprawiały młodzieży najwięcej trudności.

 

Kurs online dedykowany jest głównie uczniom ostatnich klas szkoły podstawowej oraz tym osobom, które chcą zdać egzamin z bardzo dobrym wynikiem. Poziom trudności kursu online zwiększa się wraz z jego trwaniem. Dzięki temu uczniowie mają możliwość stopniowo poszerzać swoją wiedzę oraz odświeżyć tą, którą już zdobyli. Dzięki Lecturus Junior każdy ma możliwość wykupienia pojedynczej lekcji, pakietu miesięcznego oraz całego kursu składającego się z ponad dwudziestu lekcji.

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/