Muzeum życia w PRL

Muzeum życia w PRL

Wybierz się w podróż w czasie - zapraszamy do Muzeum Życia w PRL! W sprzedaży dostępne bilety wstępu.

Czynne w dniach:

  • Sobota – Czwartek: 10:00 – 18:00

  • Piątek: 12:00 – 20:00

Muzeum nie jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Muzeum życia w PRL bilety

  • Bilet normalny: 20 PLN /os. 

  • Bilet ulgowy: 14 PLN/os.

  • Do 3 roku życia darmowy wstęp

O Muzeum Życia w PRL

Czas na PRL. Muzeum Życia w PTL to miejsce w którym młode pokolenie pozna realia życia rodziców lub dziadków, zrozumie ciemne i jasne strony życia w PRL a starsi, pamiętający epokę Polski Ludowej powspominają zarówno te lepsze jak i gorsze momenty ze swojego dzieciństwa lub młodości.

 

Wiele przedmiotów wzbudzi w muzeum autentyczne zainteresowanie lub zafascynowanie młodzieży. Trzeba będzie rozszyfrować co to budka telefoniczna, saturator, pralka Frania, maszyna do pisania adapter czy maszyna do repasacji pończoch. A na koniec kawa z ponad 50 letniego ekspresu dla rodziców i lody bambino dla dzieci w kawiarni z epoki.

  

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/