Targi Mieszkanie, Dom i Ogród

Targi Mieszkanie, Dom i Ogród

SPRAWDŹ BILETY

Targi Mieszkanie, Dom i Ogród w Bydgoszczy! Szukasz pomysłu na aranżację wnętrz, doboru materiałów lub zakupu odpowiednich mebli? Poznaj najlepsze rozwiązania dla Twojego ulubionego miejsca. Targi Mieszkanie, Dom i Ogród bilety już w sprzedaży.

Bilety na Targi Mieszkanie & Dom

  • Bilet normalny: 10 zł
  • Bilet ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci, renciści): 7 zł 
  • Bilet rodzinny (2x dorosły + 1 dziecko): 15 zł 
  • Dzieci do 12 roku życia - bezpłatny wstęp

Targi Mieszkanie Dom i Ogród odbędą się 22 maja 2022 roku w godz. 10-17 w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187. Na powierzchni kilku tys. m2 będzie można odwiedzić ponad 50 wystawców z branży budowlanej. Jeśli chcesz poznać aktualne trendy w aranżacji domu, mieszkania czy ogrodu, posłuchać rad ekspertów z branży, poznać obecne zasady kredytowania zakupu nieruchomości – przyjdź do Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego 22 maja 2022. Do zobaczenia!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Targi Mieszkanie, Dom i Ogród
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Targi Mieszkanie, Dom i Ogród BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/