SubscriptiON Day

SubscriptiON Day

SPRAWDŹ BILETY

Druga edycja konferencji on-line "SubscriptiON Day"! Technologie, trendy, użytkownicy oczami liderów rynku subskrypcyjnego. Transmisja w internecie 17.11.2022. SubscriptiON Day dostęp online już w sprzedaży.

SubscriptiON Day informacje

Na konferencji będziemy mówić między innymi o tym, jak przekształcić biznes tradycyjny w subskrypcyjny. Opowiemy, w jaki sposób dotrzeć z ofertą do klientów, którzy wciąż preferują płatności jednorazowe. Poruszymy kwestię najbardziej opłacalnych rodzajów płatności oraz skupimy się na tym, w jaki sposób promować subskrypcję jako usługę premium.

Głównym prelegentem będzie Robert Skrob - pionier w dziedzinie programów subskrypcyjnych, bloger i autor książki "Retention Point" - obowiązkowej pozycji dla menedżerów firm, których model biznesowy oparty jest na subskrypcji.

Konferencję poprowadzi Grzegorz Piechota - badacz Międzynarodowego Stowarzyszenia Mediów Informacyjnych (INMA), który specjalizuje się w studiach porównawczych modeli biznesowych. Piechota jest byłym pracownikiem naukowym uniwersytetów Oksfordzkiego i Harvarda. Wraz z prof. Thalesem Teixeirą wydał książkę o wpływie technologii na strategie firm, pt. "Unlocking the Customer Value Chain".

 

Nie zwlekaj - kup bilet na konferencję już dziś, czerp wiedzę od najlepszych i rozwijaj swój biznes!

Konferencja będzie tłumaczona na język angielski.

Link do konferencji zostanie rozesłany na adres e-mail podany podczas składania zamówienia przed samym wydarzeniem.

Regulamin konferencji znajduje się TUTAJ.
 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

SubscriptiON Day
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

SubscriptiON Day BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/