Pyrkon 2022

Pyrkon 2022

SPRAWDŹ BILETY

PRELEKCJE Kup karnet i zdobądź dostęp do spotkań z niezwykłymi gośćmi Pyrkonu!

 

Pyrkon powraca! Największy Festiwal Fantastyki odbędzie się w dniach 17-19 czerwca 2022 roku w hali MTP. Tegoroczny Pyrkon będzie absolutnie wyjątkowy, gdyż Festiwal zaliczy swoją 20. edycję. Dołącz do nas, by świętować tę okazję i wpisz się w bogatą historię Festiwalu! Pyrkon 2022 bilety już dostępne.

 

FESTIWALOWE KOSZULKI  Kup festiwalową koszulkę taniej online! 👌 W tym roku macie również możliwość zdobycia festiwalowej koszulki online. Możecie kupić ją wraz z biletem, albo zupełnie osobno. Decyzja należy do Was. Koszulki zakupione online będą o 10 złotych tańsze, niż na imprezie oraz będą do odbioru podczas Festiwalu.

 

Tabela rozmiarów koszulek:

 

Pyrkon 2022 bilety

Uwaga - w przypadku osób niepełnoletnich w celu uczestnictwa w wydarzeniu niezbędna jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. W takim przypadku prosimy o wypełnienie i zabranie ze sobą formularza - do pobrania TUTAJ

O festiwalu Pyrkon w Poznaniu

Pyrkon tworzą ludzie – fani fantastyki, twórcy, producenci, wystawcy i… Ty! Pyrkon to fantastyczne miejsce spotkań! Spotkaj się z innymi fantastycznymi uczestnikami, z pisarzami, twórcami, cosplayerami, reżyserami, artystami. Spotkaj z literaturą, z kinem, z teatrem, z wszystkim, co jest związane z fantastyką! 

 

Dlaczego warto być na Pyrkonie, zapytasz? To proste! Pyrkon to największa impreza tego typu w Polsce i jedna z największych w Europie. Liczba uczestników stale rośnie! Od 600 osób w 2000 roku do ponad 52 000 w roku 2019. 

 

Czeka Cię tam moc atrakcji! Pyrkon to bogactwo wyboru i miejsce pełne różnorodności – dziesiątki sal wypełnionych warsztatami, prelekcjami, wykładami, wystawami, konkursami i pokazami cosplay. Festiwal rokrocznie odwiedzają najbardziej znani twórcy fantastyki – wśród naszych gości znalazły się sławy takie jak: Felicia Day, Christopher Judge, Graham Masterton czy Stan Sakai

 

Co więcej, czasie najbliższej edycji będzie na Ciebie czekać  ponad 14 000 m2 powierzchni wystawienniczej z książkami, komiksami, odzieżą, gadżetami i wszystkim, co kochają geeki. 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Pyrkon 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Pyrkon 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/