Królewski Ogród Światła - wystawa w ogrodach wilanowskich
Królewski Ogród Światła - wystawa w ogrodach wilanowskich
Królewski Ogród Światła - wystawa w ogrodach wilanowskich
Królewski Ogród Światła - wystawa w ogrodach wilanowskich

Królewski Ogród Światła - wystawa w ogrodach wilanowskich

Z powodu żałoby w dniach 15 i 16 lutego wystawa Królewski Ogród Światła będzie nieczynna.

Zapraszamy na wspaniałą wystawę plenerową Królewski Ogród Światła, ozdabiająca ogrody Muzeum Pałacu Króla Jana III w warszawskim Wilanowie . W tym roku można oglądać zupełnie nową część ekspozycji, która światło łączy z muzyką klasyczną!

 

Świetlno-muzyczny pokaz odbywający się na tarasie dolnym można obejrzeć z wysokości tarasu górnego, co daje niesamowity efekt. Natomiast w piątki, soboty i niedziele dodatkowo na fasadzie pałacu wyświetlane są mappingi - trójwymiarowe pokazy łączące światło, obraz i dźwięk, pod wpływem których poszczególne elementy dekoracji ożywają.

 

Wystawa Ogród Światła to doskonała propozycja na zimne i szare wieczory zarówno dla dzieci (dzieci do lat 7 - darmowy wstęp), jak i dla dorosłych.

Królewski Ogród Światła jest otwarty codziennie, od 13 października 2018 do 24 lutego 2019 r., w godz. 17:00–21:00.
Ostatnie wejście: godz. 20.30.

Królewski Ogród Światła bilety na wystawę w sprzedaży! Najlepsze wydarzenia w Warszawie.

 

BILETY ULGOWE przysługują (po okazaniu dokumentu upoważniającego do ulgi):

  • UCZNIOM szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, artystycznych, słuchaczom zakładów kształcenia nauczycieli i kolegiów pracowników służb społecznych, studentom oraz osobom odbywającym studia doktoranckie

  • NAUCZYCIELOM szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, artystycznych, nauczycielom placówek oświatowo-wychowawczych oraz wychowawcom placówek opiekuńczo-wychowawczych, zakładów poprawczych, schronisk dla nieletnich i ośrodków diagnostyczno-konsultacyjnych

  • OSOBOM POWYŻEJ 65. roku życia, emerytom, rencistom, rencistom socjalnym

  • OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM wraz z opiekunami 

  • OSOBOM ODZNACZONYM ODZNAKĄ „Za opiekę nad zabytkami”, odznaką honorową „Zasłużony działacz kultury”, odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej” lub wyróżnionym tytułem honorowym „Zasłużony dla Kultury Narodowej”

  • KOMBATANTOM.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Królewski Ogród Światła - wystawa w ogrodach wilanowskich
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/