Konferencja #MojaSuperMoc

Konferencja #MojaSuperMoc

Weź udział w wyjątkowej konferencji i odkryj swoją supermoc! Konferencja #MojaSuperMoc odbędzie się w dnach 16-17 listopada w Warszawie na terenie MsMermaid – Conference Center at The Tides. Konferencja #MojaSuperMoc bilety już w sprzedaży.

 

Konferencja #MojaSuperMoc jest częścią projektu realizowanego na rzecz Fundację Rak’n’Roll. Dwudniowa konferencja oferuje prelekcje z tematyki behawioralno – poznawczej, dotyczącej zagadnień wsparcia emocjonalnego oraz autokreacji.

 

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na działania w ramach projektu.

Konferencja #MojaSuperMoc goście

W konferencji wezmą udział osoby związane ze światem nauki, mediów oraz show-biznesu. Wśród prelegentów pojawią się ambasadorki projektu:

  • Katarzyna Grochola - pisarka

  • Olga Bołądź - aktorka

  • Paulina Smaszcz – Kurzajewska - trener autoprezentacji i rozwoju osobistego, szkoleniowiec i mentorka

  • Mery Spolsky - wokalistka

  • Anna Demarczyk - psycholożka

Wszyscy prelegenci biorą udział w wydarzeniu non profit.

Konferencja #MojaSuperMoc bilety

Bilet VIP: wstęp na konferencję przez dwa dni, wieczorny bankiet oraz mini recital Mery Spolskypokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Konferencja #MojaSuperMoc
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/