Zola Jesus

Zola Jesus

Zola Jesus, czyli Nika Roza Danilova, to amerykańska piosenkarka, tekściarka i producentka. Urodziła się w 1989 roku w Phoenix, w rodzinie rosyjskich emigrantów. Jako nastolatka zaczęła eksperymentować z muzyką rockową. Wówczas powstał jej pseudonim artystyczny, który wywodzi się od Jezusa Chrystusa i francuskiego pisarza Emila Zoli. Zainspirowana osobistościami takimi jak Ian Curtis, Lydia Lunch, Diamanda Galás, Throbbing Gristle i Swans, zaczęła komponować w domu przy użyciu klawiszy i automatycznej perkusji. W 2008 roku zadebiutowała singlami: „Poor Sons” (Die Stasi) oraz „Soeur Sewer”. Jej styl można określić jako gotycki pop, dark wave oraz art pop. Do tej pory nagrała cztery EPki i 5 albumów. Ostatni nosi tytuł „Okovi”. Swojsko brzmiące słowo to nawiązanie do słowiańskiego pochodzenia artystki oraz do tematyki. Zola Jesus ma na swoim koncie współpracę i występy z takimi artystami jak Fever Ray oraz The xx, a podczas koncertów na scenie towarzyszą jej muzycy: Nick Turco, Shane Verwey, Alex DeGroot i Nick Johnson.

Zola Jesus w Polsce wystąpiła na Off Festivalu, a w ramach Zola Jesus Tour Poland 2018 zagrała w Sopocie, Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu.

Zola Jesus koncerty. Zola Jesus bilety dostępne na eBilet!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zola Jesus
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/