Zayazd

Zayazd

Zespół ZAYAZD powstał gdy Lech Makowiecki odszedł z zespołu Babsztyl. Zespół szukał nowej formuły komunikowania z publicznością. Znalazł ją w 1986 roku, kiedy założył country-folkową grupę ZAYAZD.

O zespole ZAYAZD

Zespół ZAYAZD tworzą Bożena Makowiecka (śpiew), Lech Makowiecki (śpiew, gitary) i Leszek Bolibok (skrzypce, altówka). Zespół był gwiazdą wielu Pikników Country w Mrągowie, oprócz tego stworzył wiele kaset, płyt analogowych i płyt CD.

 

Najważniejsze to autorskie krążki „Wypij do dna!” (polskicountry-folk) i „Mój dom, mój świat” (ballady familijne), „Kolędy” (polskie pastorałki i pieśni bożonarodzeniowe w konwencji country-folk) oraz poetycko-ludyczny album „Zayazd u Mistrza Adama” (m.in. biesiadne wiersze Mickiewicza, wersje rockowe ballad Moniuszki i ...Chopina!)

 

Zespół ZAYAZD zdobył wielkie uznanie wśród miłośników muzyki country. Koncerty ZAYAZD to za każdym razem duża dawka pozytywnej energii, które dają również możliwość wysłuchania ich utworów na żywo.

Zespół ZAYAZD na Pikniku Country 2021

Piknik Country to wyjątkowy festiwal, który co roku odbywa się w Mrągowie. Jest on okazją do spotkania największych gwiazd wykonujących ten gatunek muzycznych. Zespół ZAYAZD będzie gwiazdą Pikniku Country 2021, który będzie 40. edycją tego legendarnego już festiwalu muzycznego. Oprócz zespołu na scenie pojawią się między innymi Lonstar, Tomasz Szwed oraz zespół Babsztyl, którzyy byli pierwszymi uczestnikami Pikniku. Oprócz tego na scenie pojawi się Alicja Boncol i wielu innych zdolnych artystów.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zayazd
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/