Zakk Wylde

Zakk Wylde

Zakk Wylde (właściwie Jeffrey Phillip Wielandt) urodził się 14 stycznia 1967 roku. Jest jednym z najbardziej cenionych gitarzystów świata, głównie wykonujących mocniejsze odmiany muzyki - southern rock, heavy metal, hard rock.

Zakk Wylde i rozwój kariery muzycznej

Zakk Wylde popularność zyskał dzięki występom u boku Księcia Ciemności - Ozzy'ego Osbourne'a oraz koncerty jego macierzystej formacji Black Label Society. Zakk Wylde jest multiinstrumentalistą, autorem tekstów i kompozytorem. Warto zaznaczyć, że często wysoko klasyfikuje się go w różnych rankingach najlepszych gitarzystów świata (np. magazyn Guitar World uznał Zakka na 8 miejscu gitarzystów heavymetalowych wszech czasów). Gitarzysta ma na koncie wiele wydawnictw, które sprzedały się na świecie w milionowych nakładach: 9 albumów studyjnych z BLS ( kolejny w drodze - Grimmest Hits ukaże się 19 stycznia 2018), 5 płyt z Ozzym - począwszy od klasycznego No More Tears (1991) po Black Rain z 2007 roku, dwa albumy solowe - Book Of Shadows(1996) i  Book Of Shadows II (2016) czy uznany, jednorazowy projekt Pride & Glory (1994), powstały jeszcze przed solowymi dokonaniami gitarzysty.

 

Zakk Wylde przez lata wyrobił sobie stabilną markę i renomę. Niepowtarzalny, indywidualny styl gry oparty na shreddingu i pentatonice, nad którym pracował od najmłodszych lat (poświęcając wiele godzin dziennie w latach szkolnych), charakterystyczne wzory gitar (przez lata Zakk wierny był marce gitar Gibson, od 2015 roku powołał do życia własną firmę - Wylde Guitars, których obecnie używa) zapewniły gitarzyście miejsce w historii muzyki.

Zakk Wylde koncerty

Zakk Wylde wielokrotnie odwiedzał Polskę: z Black Label Society oraz na koncertach solowych. W 2018 roku wystąpił w krakowskim Klubie Studio i warszawskim klubie Stodoła oraz na IMPACT FESTIVAL 2018 z Ozzy'm Osbourne'm w krakowskiej Tauron Arenie. Koncerty Zakka Wylde'a to duża dawka energii, którą za każdym razem przekazuje zgromadzonej publiczności. Wydarzenia muzyczne są okazją aby usłyszeć na żywo przeboje z jego repertuaru.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zakk Wylde
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/