Young Fathers

Young Fathers

Young Fathers to trio założone w 2008 roku w Edynburgu. Ich muzyka wymyka się kategoriom – to połączenie gatunków takich jak hip hop, pop, trip-hop, gospel, soul club, dub i R&B. Artyści tworzą interesującą mieszankę kulturową, co wzbogaca ich twórczość. Alloysious Massaquoi urodził się w Liberii i przeprowadził do Edynburga w dzieciństwie. Kayus Bankole jest Nigeryjczykiem, a Graham “G” Hastings, jedyny biały członek zespołu, urodził się i wychował w Edynburgu. Artyści poznali się jako nastolatkowie, dzięki pasji do hip hopu. Zadebiutowali w 2014 roku albumem „Dead”. Kolejne: „White Men Are Black Men” z 2015 roku i „Cocoa Sugar” z 2018 roku zebrały entuzjastyczne recenzje i zobyły popularność, w szczególności w Wielkiej Brytanii. Występowali już na największych festiwalach muzycznych, dzielili scenę z Massive Attack i nagrali wiodący motyw muzyczny do filmu „T2: Trainspotting”.Young Fathers to niezwykle oryginalni i utalentowani artyści, posiadający niepowtarzalny, wyrazisty styl. Ich piosenek nie da się opisać, trzeba je po prostu usłyszeć. Okazją do tego może być koncert Florence and the Machine 15 marca 2019 roku w Łodzi, na którym Young Fathers zagrają jako support.

Florence and the Machine w Polsce bilety na koncert! Young Fathers koncert w Polsce bilety dostępne na eBilet!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Young Fathers
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/