Włodi

Włodi

Włodi czyli Paweł Włodkowski to urodzony 1976 roku w Warszawie polski raper i producent muzyczny oraz przedsiębiorca. Uważa się go za prekursora nurtu ulicznego rapu w Polsce.

Rozwój kariery muzycznej Włodiego

Włodi dużą popularność zyskał dzięki występom w zespole hip-hopowym Molesta Ewenement, którego był współzałożycielem. Razem z zespołem nagrali pięć studyjnych płyt. Artysta dwa razy został też nominowany do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Od 2009 roku współtworzy zespół Parias.

 

Włodi w czasie swojej kariery muzycznej współpracował z takimi artystami jak między innymi DJ 600V, Zipera, Mor W.A., DJ. B, Pono, WhiteHouse, WNB, Emade, Hemp Gru, Małolat, Ajron, WWO, Slums Attack, THS Klika, Grammatik, Dixon37, Pjus, VNM, W.E.N.A. Oraz Pyskaty. Od 2006 roku artysta razem z członkami zespołu Molesta Ewenement prowadzi wytwórnię muzyczną Respekt Records. Jest też właścicielem firmy odzieżowej 5G.

 

Włodi muzyką hip-hopową zainteresował się na początku lat 90. XX w. Jego pierwsze nagrania powstawały na domowym komputerze firmy Atari. W 1995 roku Włodi razem z Vieniem założył zespół Molesta. W 1998 roku pojawił się debiutancki krążek zespołu Skandal. Od tamtego czasu Włodi jest jednym z najbardziej popularnych raperów w Polsce.

Włodi koncerty 2021

Włodi to artysta, który zdobył dużą popularność w Polsce. Ma duże grono fanów, którzy wyczekują wydarzeń muzycznych z jego udziałem. Koncerty Włodiego 2021 to między innymi występ podczas cyklu koncertów Lato w Plenerze, podczas którego wystąpi wielu znanych polskich artystów.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Łukasz Ratajczyk, CC-BY-SA 3.0

Włodi - Często zadawane pytania

  • Włodi w Warszawie wystąpi 10 lipca w ramach koncertów Lato w Penerze w klubie Rejs
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Włodi
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/