Wheel

Wheel

Wheel to fiński zespół progmetalowy z siedzibą w Helsinkach, w skład którego wchodzą James Lascelles (wokal / gitara), Santeri Saksala (perkusja), Aki „Conan” Virta (bas) i Jussi Turunen (gitara prowadząca).

 

Na swoim koncie Wheel ma debiutancki album „Moving Backwards” wydanym w lutym 2019 roku drugi album „Resident Human” z 26 marca 2021 roku.

 

Wheel koncerty

 

Grupa Wheel przyjedzie do Polski na dwa koncerty. Zespół wystąpi jako gość specjalny na wspólnej trasie koncertowej Epica oraz Apocalyptica. Wheel zobaczymy na żywo 8 stycznia 2022 roku w klubie B90 w Gdańsku oraz 9 stycznia 2022 roku w klubie Progresja w Warszawie. Bilety na koncert Epica, Apocalyptica + Wheel w sprzedaży na eBilet.pl

 

 

 

źródło: amfmusicpublishing.com

Wheel - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Wheel wystąpi w: Warszawie, Gdańsku
  • James Lascelles (wokal / gitara), Santeri Saksala (perkusja), Aki „Conan” Virta (bas) i Jussi Turunen (gitara prowadząca).
  • Wheel jest progmetalową kapelą z Helsinek (Finlandia).
  • Na swoim koncie Wheel ma debiutancki album „Moving Backwards” wydanym w lutym 2019 roku drugi album „Resident Human” z 26 marca 2021 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wheel
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Wheel BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
25.03.2023
sobota, 19:00
Progresja
sprawdzanie dostępności
od 169 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Gdańsk
27.03.2023
poniedziałek, 19:00
Klub B90
sprawdzanie dostępności
od 169 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/