Variete

Variete

Variete to polska nowofalowa grupa muzyczna. Powstała w 1983 roku jako ZyZyZy. Nazwa ewoluowała, a w pierwszym składzie zespołu znaleźli się: Grzegorz Kaźmierczak (wokalista, autor tekstów), Wojciech Woźniak (gitara basowa), Jacek Buhl (perkusja), Radosław Urbański (gitara) i Sławomir Abramowicz (saksofon). Zespół debiutował w 1984 roku na Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie, gdzie zdobył wyróżnienie. Muzyka kolektywu określana jest jako cold wavei jest wzbogacona o poetyckie treści Kazimierczaka. Variete ma na koncie osiem albumów studyjnych- ostatnie wydawnictwo to "PPA Wrocław 2015" - CD+Vinyl (247 Records 2015).  Obecnie w składzie są: Grzegorz Kaźmierczak - głos, teksty, elektronika, Marek Maciejewski - gitary, Marcin Karnowski - perkusja, Grzegorz Korybalski - bas, Bartek Gasiul - klawisze, a skład koncertowy uzupełniają na klawiszach Janek Gembala i Paweł Rychert.

 

 

 

Variete - Często zadawane pytania

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Variete
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Variete BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Wrocław
27.10
czwartek, 20:30
Stary Klasztor
sprawdzanie dostępności
od 60 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Bydgoszcz
sprawdzanie dostępności
od 80 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/