Variete

Variete

Variete to polska nowofalowa grupa muzyczna. Powstała w 1983 roku jako ZyZyZy. Nazwa ewoluowała, a w pierwszym składzie zespołu znaleźli się: Grzegorz Kaźmierczak (wokalista, autor tekstów), Wojciech Woźniak (gitara basowa), Jacek Buhl (perkusja), Radosław Urbański (gitara) i Sławomir Abramowicz (saksofon). Zespół debiutował w 1984 roku na Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie, gdzie zdobył wyróżnienie. Muzyka kolektywu określana jest jako cold wavei jest wzbogacona o poetyckie treści Kazimierczaka. Variete ma na koncie osiem albumów studyjnych- ostatnie wydawnictwo to "PPA Wrocław 2015" - CD+Vinyl (247 Records 2015).  Obecnie w składzie są: Grzegorz Kaźmierczak - głos, teksty, elektronika, Marek Maciejewski - gitary, Marcin Karnowski - perkusja, Grzegorz Korybalski - bas, Bartek Gasiul - klawisze, a skład koncertowy uzupełniają na klawiszach Janek Gembala i Paweł Rychert.

 

 

 

Variete - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Variete wystąpi w: Bydgoszczy
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Variete
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Variete BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Bydgoszcz
sprawdzanie dostępności
od 80 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/