Vader

Vader

Vader koncerty na stronie eBilet.pl
Vader powstał w Olsztynie w 1983. Założycielami grupy byli gitarzysta Zbigniew „Viki” Wróblewski oraz Piotr „Peter” Wiwczarek, ówczesny basista grupy. Vader rozpoczynał od grania speed i heavy metalu, aby po 1985 zwrócić się najpierw stronę thrash a następnie death metalu. Aktualnie utwory Vadera to muzyka z pogranicza tych dwóch gatunków. Głównym kompozytorem i autorem tekstów jest Piotr „Peter” Wiwczarek, będący liderem Vader od początku istnienia zespołu. Twórczość zespołu jest inspirowana m.in. książkami H.P. Lovecrafta, porusza także tematy wojny i śmierci. W roku 2012 płyta „Welcome to the Morbid Reich” otrzymała nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego, Fryderyka, w kategorii „Album roku – metal”. Z czasem Vader zyskał status legendy i stał się inspiracją dla kolejnych grup muzycznych. Dziś grupa jest zaliczana do prekursorów death metalu w Polsce.

Bilety na koncerty Vader dostępne na eBilet.pl

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Vader
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/