Therion

Therion

Therion to znany na całym świecie, legendarny zespół grający symfoniczny metal, założony w 1987 roku, przez gitarzystę Christofera Johnssona. W ich charakterystycznej muzyce symfonicznej można odnaleźć elementy heavy metalu i rocka progresywnego.  Właśnie ta grupa była inspiracją, wzorem dla takich międzynarodowych metalowych marek jak miedzy innymi Nigthwish, Within Temptation czy Epica. Twórczość grupy w oryginalny sposób ulegała transformacji z płyty na płytę. Wystarczy wspomnieć chociażby album „Symphony Masses: Ho Drakon Ho Megas” (1993), gdzie death metal współgra z elementami jazzu, muzyki industrialnej, perskiej, arabskiej, a nawet chóru. Kolejny z 1995 roku „Lepaca Kliffoth”, na którym usłyszeć można chóry sopranów z wieloma partiami klawiszowymi. Najpopularniejsze wydawnictwo Szwedów to krążek „Theli” (1996) i to własnie na nim znalazł się utwór "To Mega Therion”, który na lata zagwarantował grupie miejsce w światowej czołówce zespołów grających symfoniczny metal. Elementem wyróżniającym zespół są dwie wokalistki - obecnie są to: Chiara Malvestiti (wokal operowy) oraz Linnea Vikstrom. Na swoim koncie mają 15 albumów, a także bardzo duże i oddane grono fanów w Polsce, o których grupa zawsze pamięta przy okazji planowanych tras koncertowych. Poza wspomnianymi muzykami skład grupy uzupełniają: Thomas Vikström, Lori Lewis, Johan Koleberg, Nalle Påhlsson, Christian Vidal. 

Therion - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Therion wystąpi w: Warszawie, Krakowie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Therion
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Therion BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Kraków
29.11
wtorek, 20:00
Klub Studio
sprawdzanie dostępności
od 130 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
30.11
środa, 20:00
Progresja
sprawdzanie dostępności
od 130 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/