The Slow Show

The Slow Show

The Slow Show to zespół indie pop, założony w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Grupa artystów-muzyków tworzy niezwykłe utwory, w których łączy delikatne dźwięki z niepowtarzalnym głosem wokalisty – Roba Goodwina. Porównywani są do Tindersticks, Elbow czy The National. The Slow Show bilety na koncerty wyprzedają się błyskawicznie – zespół nieustannie zdobywa nowych fanów i słuchaczy.

The Slow Show – brytyjski zespół indie pop

Zespół The Slow Show powstał w 2010 roku. Wówczas – producent i klawiszowiec Fred Kindt – założył studio Blueprint, gdzie poznał wokalistę – Roba Goodwina. Ten z kolei grał w innym zespole na gitarze. Obaj artyści kochali dźwięki orkiestry i muzyki filmowej, co połączyło ich na dłużej. W niedługim czasie do The Slow Show zespołu dołączyli gitarzysta Joel Byrne-McCullough, basista James Londgen oraz perkusista Chris Hough. Nazwa grupy muzycznej kojarzona była często z utworem bandu The National o tym samym tytule. Faktyczną inspiracją dla zespołu The Slow Show była chęć do tworzenia muzyki bez pośpiechu, z przemyśleniem i ogromnym wkładem emocji.

Zespół znany jest nie tylko w Wielkiej Brytanii. Ma również wielu fanów w Niemczech, gdzie znajduje się ich wytwórnia – Haldern Pop Recordings. The Slow Show koncertowali w wielu europejskich krajach, najczęściej – w Holandii, Szwajcarii i Belgii, gdzie gromadzili przed sceną liczną publiczność.

The Slow Show albumy 

The Slow Show wydało swój debiutancki album White Water w 2015 roku. Kolejna płyta, Dream Darling, trafiła do sprzedaży rok później. Grupa muzyczna kilka lat poszukiwała inspiracji, które pozwoliłyby artystom udoskonalać brzmienie. Dzięki współpracy ze studiem Blueprint mieli możliwość kooperowania z lokalnymi wykonawcami i korzystania z ich doświadczenia. The Slow Show poszukiwało nowych pomysłów również w literaturze, m.in. w książkach pisarza Karla Ove Knausgarda, który wpłynął na proces tworzenia tekstów do kolejnych utworów. Zespół powrócił do grania z singlem Sharp Scratch. Wydali również trzeci album, zatytułowany Lust and Learn – w 2019 roku. Krążek ten nagrany został bez udziału basisty, Jamesa Longdena, który zdecydował się na opuszczenie grupy. Dźwięki basu zastąpiono samplami, instrumentami dętymi i smyczkowymi, a także keyboardem.

 

W ostatniej płycie The Slow Show skupiło się na uchwyceniu emocjonalnych momentów i ulotnych chwil, scen i nastrojów, które słuchacze będą mogli doświadczać na swój sposób. Wszystkie historie, które chciał przekazać Godwin, znajdują połączenie w różnych utworach. Choć nie mają związku z życiem osobistym artystów, są niezwykle dojmujące i prowokacyjne. Artyści zaplanowali już serię wydarzeń promocyjnych – The Slow Show w Polsce pojawi się w przyszłym roku. Odwiedzi również inne kraje europejskie.

Koncert zespołu The Slow Show

Już niebawem koncert zespołu The Slow Show! Uzdolnieni muzycy wyruszają w trasę z płytą Lust and Learn. Sympatycy grupy będą mieli okazję posłuchać kawałki z poprzednich albumów, White Water oraz Dream Darling. Na kiedy zaplanowana jest wizyta The Slow Show? Koncert 2022 ma odbyć się w lutym, w klubie Hydrozagadka w Warszawie.

 

The Slow Show bilety na wydarzenie to niepowtarzalna okazja, aby spotkać muzyków na żywo!

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 4.0

 

 

The Slow Show - Często zadawane pytania

  • W skład brytyjskiego zespołu The Slow Show wchodzi obecnie czterech muzyków: wokalista – Rob Goodwin, klawiszowiec Fred Kindt, gitarzysta – Joel Byrne-McCollough oraz perkusista Chris Hough. Do roku 2019 członkiem grupy muzycznej był również basista – James Longen, jednak zdecydował się opuścić band.
  • The Slow Show tworzy muzykę, którą można zakwalifikować jako indie pop, indie rock i alternative. Inspirują się twórczością Elbow, The National i Tindersticks.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Slow Show
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/