The Postman – Beatlesi z Polkowic

The Postman – Beatlesi z Polkowic

The Postman - Beatlesi z Polkowic to zespół muzyczny, który powstał w 1997 roku w Polkowicach. Założycielem zespołu jest Gracjan Machnicki, ogromny fan zespołu The Beatles. To formacja, która raczy nas swoimi wyjątkowymi występami szerokiego repertuaru muzyki sławnego zespołu The Beatles. Członkowie zespołu, a szczególnie jego założyciel Gracjan Machnicki są spragnieni modnego w tamtych czasach Big Beatu, który porywał tłumy do śpiewu i tańca. Co istotne, nazwa zespołu pochodzi od popularnej piosenki zespołu The Beatles pod tytułem "Please Mr. Postman", którą chętnie wykonują na swoich koncertach.

 

W skład zespołu The Postman - Beatlesi z Polkowic wchodzą:

  • Remik Chudaś - Bonzi jako George Harrison - wokalista i gitarzysta;
  • Sławek Turliński - Basik jako Paul McCartney - basista zespołu;
  • Gracjan Machnicki - Mario jako John Lennon - gra na gitarze i śpiewa;
  • Przemek Gulus - Petros jako Ringo Starr - perkusista i wokalista.

To formacja muzyczna, która cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce. Może pochwalić się tysiącem zagranych koncertów w wielu krajach, a  wszystko przez muzykę, która wręcz porywa do szampańskiej zabawy. 

 

Warto wiedzieć, że sam zespół jako cel swojej działalności podaje chęć reaktywacji i promocji gatunku muzycznego, w którym tworzył znany i lubiany zespół The Beatles. To szansa na ukazanie barwy muzyki, a także instrumentów w latach 60-tych. Zespół The Postman-Beatlesi z Polkowic idealnie oddaje tamtą epokę, dlatego jest tak ciepło przyjmowany i chętnie słuchany przez wielu fanów. To zupełnie inny rodzaj muzyki, niż ten który możemy usłyszeć na co dzień, w radiu czy telewizji. Członkowie zespołu po Polsce jeżdżą już ponad 20 lat, a ich popularność stale rośnie. 

 

Koncerty zespołu są dopracowane pod każdym względem muzycznym, jak i choreograficznym. Na rok 2022 zostało zaplanowanych wiele koncertów i występów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności.

Kariera muzyczna zespołu The Postman - Beatlesi z Polkowic

Zespół The Postman nie bez powodu nazywany jest polskimi Beatlesami. W końcu zajmują się odtwarzaniem szerokiego repertuaru zespołu The Beatles i to z ogromną satysfakcją! To ludzie, którzy są wprost zachwyceni gatunkiem muzycznym w jakim tworzą. To zespół, który stara się oddać klimat muzyki lat 60., nie tylko poprzez brzmienia i wokale, ale także poprzez stroje i wygląd. Nie wiele osób wie, że The Postman występują w szytych na miarę garniturach, butach sprowadzanych specjalnie z Liverpoolu, a ich fryzury inspirowane są poszczególnymi członkami zespołu The Beatles z lat 60. Dzięki temu każdy kto uczestniczy w ich koncercie ma wrażenie, że przeniósł się w czasie.

 

To zespół, który może pochwalić się ponad 1000 koncertów zagranych w Polsce, Niemczech, Czechach i Szwecji. W Polsce może pochwalić się wieloma występami w telewizji np. w programie "Mam Talent", "Droga do gwiazd", "Kawa czy herbata", "Pytanie na śniadanie" czy "Ananasy z mojej klasy". Co istotne, zespół The Postman - Beatlesi z Polkowic miał okazję występować na koncertach "Lata z Radiem". Ich wyjątkowa muzyka i idealne odwzorowanie klimatu muzyki zespołu The Beatles sprawiło, że zostali zaproszeni na popularny festiwal Beatlowski w Berlinie. Spotkali się tam z ciepłym przyjęciem, a ich występ został nagrodzony ogromnymi oklaskami. Warto wiedzieć, że zajęli 1. miejsce w konkursie ogólnopolskim przeglądu utworów zespołu The Beatles w Dzierżoniowie. 

 

Co ważne, zespół oferuje się do występów nie tylko na koncertach, festiwalach, ale także na imprezach plenerowych, firmowych i rodzinnych uroczystościach. Można go często usłyszeć na świętach poszczególnych miast, dożynkach, festynach i wielu topowych imprezach. 

 

Zespół The Postman-Beatlesi z Polkowic chętnie wykonuje znane utwory zespołu The Beatles np. "Ticket to Ride" czy "Get Back", a także polskie bigbity jak np. "Nie zadzieraj nosa" czy "Powiedz stary gdzieś ty był". To znane i lubiane utwory przez wiele osób, dlatego zespół ten porywa do tańca prawdziwe tłumy.

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi The Postman - Beatlesi z Polkowic: Bitamina, Transgresja, Made in Warsaw, Voo Voo, Maria Peszek, Tipsy Train, O.S.T.R., KSU, Trupa Trupa, Muniek Staszczyk, Alcoholica, Fabryka Snów, Punched Orange, Dylan.pl, 4 Szmery, Pidżama Porno, Łydka Grubasa, Fertile Hump, Topinambur,

 

The Postman – Beatlesi z Polkowic - Często zadawane pytania

  • The Postman - Beatlesi z Polkowic to zespół muzyczny, który powstał w 1997 roku w Polkowicach. Założycielem zespołu jest Gracjan Machnicki, ogromny fan zespołu The Beatles. Składa się z czterech osób.
  • W skład zespołu The Postman - Beatlesi z Polkowic wchodzą: Remik Chudaś jako George Harrison, Sławek Turliński jako Paul McCartney, Gracjan Machnicki jako John Lennon i Przemek Gulus jako Ringo Starr.
  • Zespół muzyczny The Postman wykonuje muzykę zespołu The Beatles np. "Hey Jude", a także inne polskie bigbity "Ciągle pada". To muzyka lat 60-tych, która porusza do zabawy.
  • Występowali na festiwalu Beatlowskim w Berlinie, na koncertach "Lata z Radiem", a także w wielu programach jak "Droga do gwiazd", "Pytanie na śniadanie" i "Kawa czy herbata".
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Postman – Beatlesi z Polkowic
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/