The Dumplings

The Dumplings

The Dumplings to polski duet muzyczny, wykonujący muzykę electropop. Zespół tworzą Justyna Święs i Kuba Karaś pochodzący z Zabrza.

 

Artyści Poznali się w 2011 roku podczas konkursu piosenki i postanowili razem grać. Początkowo był to akustyczny indie rock, ale potem zdecydowali się pójść w kierunku muzyki elektronicznej. Początkowo zdobyli popularność, publikując swoją twórczość na kanale YouTube. W 2013 roku wysłali swoje utwory do Łukasza Jakubiaka, który zaprosił ich do swojego programu 20 metrów kwadratowych Łukasza. W 2014 roku weszli do domowego studia nagraniowego Bartosza Szczęsnego, a chwilę później podpisali kontrakt z wytwórnią płytową Warner Music Poland.

Pierwsza płyta The Dumplings

Premiera ich pierwszej płyty „No Bad Days” odbyła się w maju 2014 roku. Wcześniej światło dzienne ujrzał ich pierwszy singiel „Mewy”. „No Bad Days” otrzymała nagrodę Fryderyka, bardzo dobrze przyjęta została równieżkolejna płyta „Sea You Later”. 

Koncerty The Dumplings 

Nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem, taneczny smutek oraz oryginalne, chwytliwe melodie to znaki rozpoznawcze zespołu, który słynie z pełnych emocji koncertów. W listopadzie 2018 roku było można ich usłyszeć na One Love Festival. The Dumplings wystąpili na dwóch ważnych festiwalach showcase’owych w Wielkiej Brytanii: Liverpool SoundCity i The Great Escape w Brighton oraz zagrali koncert klubowy w Londynie wraz z zespołem Kamp!  Koncerty The Dumplings to za każdym razem duża dawka pozytywnej energii!

Powiązani artyści: Bitamina, BOKKA, Kortez, Patrick the Pan, Andrzej SmolikXxanaxx, Domowe Melodie, Organek, Daria Zawiałow, Bovska, Sonbird, Julia Pietrucha, Męskie Granie Orkiestra, Kasia Lins, Mery Spolsky, SMOLIK / KEV FOX, BOWNIK, MaJLo, CoalsPiotr Zioła

The Dumplings - Często zadawane pytania

  • The Dumplings jest polskim duetem muzycznym, wykonując muzykę w gatunku electropop. Został założony w 2011 roku przez inicjatywę Justyny Święs I Kuby Karasia.
  • Pierwszym, debiutanckim albumem duetu The Dumplings jest "No Bad Days", którego premiera miała miejsce 6 maja 2014 roku. Album został wydany przez wytwórnię Warner Music Poland.
  • Pierwszą nagrodą przyznaną zespołowi The Dumplings była nagroda Superhiro w kategorii Superhiro przyszłości. W tym samym roku otrzymali nagrodę Yach Film 2014 w kategorii aranżacja przestrzeni. W 2016 roku zespół został odznaczony Nagrodą Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego.
  • The Dumplings występowali na takich festiwalach jak Open'er Festival, Off Festival, odbywających się w Polsce, oraz Liverpool SoundCity, The Great Escape, które odbywały się w Wielkiej Brytanii.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Dumplings
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/