Sonbird

Sonbird

Zespół Sonbird od 2016 r. tworzy czwórka przyjaciół z Żywca: Dawid Mędrzak (wokal), Kamil Worek (gitara), Tomasz Kurowski (gitara basowa) i Maciej Hubczak (perkusja), którzy mimo młodego wieku trafnie opowiadają o emocjach i przekładają je na muzykę.

Sonbird i rozwój kariery 

Swoją obecnością na polskiej scenie muzycznej zapracowali sobie na opinię świetnego zespołu koncertowego. Dotychczas zespół Sonbird wydał płytę „Wspomnienia z Poprzedniego Życia” i są w trakcie tworzenia debiutanckiego krążka, którego możemy spodziewać się jeszcze w tym roku. Ich mocną stroną są zgrabne, indierockowe piosenki, wykonywane z rzadko spotykanym zaangażowaniem. Są zwycięzcami Festiwalu Supportów 2017, gdzie głosami jury oraz dzięki wsparciu publiczności zdobyli kontrakt sponsorski na nagranie debiutanckiego krążka. Na ich koncie znajdziemy także wyróżnienie w konkursie Skoda Auto Muzyka, gdzie znaleźli się w TOP5 Katarzyny Nosowskiej, oraz miano NADZIEI ROKU 2017 Plebiscytu SO!MUSIC. Są także finalistami konkursu Life On Stage przy „Life Festival Oświęcim”.

 

Rok 2018 rozpoczęli z wyróżnieniem przyznanym przez wybitnych dziennikarzy, bookerów i przedstawicieli branży muzycznej, którzy w Plebiscycie „SANKI” Gazety Wyborczej, okrzyknęli zespół Sonbird jednymi z dziesięciu najlepiej zapowiadających się artystów polskiej sceny muzycznej.

 

W połowie lutego wspólnie z Jazzboy Records zaprezentowali singiel - „Głodny”, który trafił do ogólnopolskich oraz lokalnych rozgłośni radiowych, zdobywając wiele pozytywnych komentarzy.

Koncerty Sonbird

Koncerty Songbird cieszą się dużą popularnością. Grupa ma na koncie m.in występy na Enea Spring Break Festival, Czad Festiwal, Slot Art Festival, Sofar Sounds Krakow, BalconyTV Poznań, Kołłątajowskim Przeglądzie Sztuki, a także u boku Wolf Alice, Happysad, LemOn, Organka, Myslovitz, Kasi Kowalskiej, Margaret, Piotra Zioły, czy Buslava. Nic więc dziwnego, że bilety Sonbird wyprzedają się w szybkim tempie.  Sonbird jest grupą, która gości na wielu polskich festiwalach, między innymi Rock in Summer czy Olsztyn Green Plażówka.

 

Sonbird - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Sonbird wystąpi w: Obornikach
  • Zespół Sonbird jest polskim zespołem muzycznym, pochodzącym z Żywca. Zespół powstał w 2015 roku.
  • Zespół Sonbird tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak indie rock oraz artystyczny pop.
  • Aktualnymi członkami zespołu Sonbird są Dawid Mędrzak-wokalista, Kamil Worek, grający na gitarze, Tomasz Kurowski, grający na gitarze basowej oraz Maciej Hubczak-perkusista.
  • Ostatnim albumem grupy Sonbird jest "Głodny", który swoją premierę miał 22 lutego 2019 roku. Album został nominowany do Fryderyka 2020 w kategorii Album Roku Rock.
  • W trakcie swojej kariery, zespół Sonbird wystąpił z takimi grupami jak Wolf Alice, LemOn, Myslovitz czy Organek.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sonbird
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Sonbird BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Oborniki
13.08
sprawdzanie dostępności
od 85 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/