Słoń

Słoń

Słoń, a właściwie Wojciech Zawadzki, to znany polski raper. Urodzony 27 listopada 1983 roku w Poznaniu, dał się poznać szerszemu gronu odbiorców w projekcie stworzonym w 2008 roku o nazwie WSRH, który tworzył wraz z innym raperem Shellerinim. Wraz z artystą wypuścił wspólne projekty takie jak "Mistrz tu jest remix", "Wyższa szkoła robienia hałasu" czy "Unhuman Mixtape".

Słoń debiut artystyczny 

W 2009 roku pojawił się jego debiutancki solowy album o nazwie „Chore Melodie”, który utrzymany był w nowatorskiej stylistyce horrorcore, która to przyniosła artyście znaczną rozpoznawalność wśród słuchaczy. Dwa lata później, wraz z producentem Mikserem nagrał album o nazwie „Demonologia” jako kontynuację wydanego materiału. Oprócz rapera wystąpiło tutaj gościnnie kilku artystów, takich jak Tomasz Struszczyk, Pih, Młody M, Koni, Shellerini, Trzeci Wymiar i wielu innych. 

 

Następnie w roku 2012 w sprzedaży pojawił się pierwszy oficjalny album grupy WSRH o nazwie "Szkoła wyrzutków". Przyniósł on niebywały sukces oraz pozwolił na uplasowanie się na wysokich miejscach w zestawieniu. Następnie w 2013 roku do sprzedaży trafił drugi album Słonia i Miksera o nazwie "Demonologia 2".

Jego pozostałe albumy- "Brain Dead Familia" (2015), "Mutylator" (2018) i "Redrum" (2020) uzyskały status złotej płyty.

Słoń - historia i działalność muzyczna

Słoń, czyli Wojciech Zawadzki swoje pierwsze próby tworzenia podejmował w 1997 roku. Nieco później nagrał swój materiał na swój debiutancki album, który jednak nie został opublikowany. Dlatego też do 2007 roku jego nagrania miały charakter amatorski, aż do momentu debiutu na płycie P.A.G. & Hirass- CD, na której pojawiły się jego cztery utwory. Jednak dopiero utworzony przez niego projekt wraz z raperem Shellerinim o nazwie WSRH pozwolił mu stworzyć swój debiutancki materiał. Był to mixtape "Mistrz tu jest remix", na którym znalazło się 8 remiksów utworu. W 2008 roku został wydany pierwszy album "Wyższa szkoła robienia hałasu". Do promocji utworów zrealizowano dwa teledyski do utworów "Reprezentant" i "Mistrz tu jest".

 

Dokładnie 15 maja 2009 wydany został pierwszy debiutancki album poznańskiego artysty "Chore melodie".  Do promocji utworu został wydany teledysk tytułowego utworu. Był on utrzymany w stylistyce horrorcore, która pozwoliła zdobyć popularność w społeczności undergroundowej. W tym samym roku pojawiła się następnie produkcja WSRH Unhuman Mixtape. W grudniu w formie digital download poznański artysta udostępnił minialbum "Ssij to" a na nim poza tytułowym utworem pojawiły się inne znane utwory, takie jak między innymi "Reżim krwi". 

 

W 2010 roku pojawił się pierwszy wspólny album Słonia i Miksera o nazwie "Dem6n6l6gia". Promowały ją dwa single- "Święta 2009" i "Dzieci Ognia". Na płycie gościnnie znaleźli się artyści tacy jak Kajman, Mrokas, Pih, Młody M, DJ Show, DJ Decks, Pyskaty, Trzeci Wymiar i wielu innych. W 2013 roku pojawiła się kolejna produkcja Słonia i Miksera, będąca kontynuacją wcześniejszego albumu. "Demonologia II" składa się aż z 3 płyt CD oraz łącznie 28 utworów wraz z bonusowym trackiem. Znajdziemy tutaj wielu artystów sceny, takich jak Paluch, KaeN, Eripe, Kacper HTA, Te-Tris, Jogmen, DJ Kostek, Jinx i wielu innych.

Słoń Dyskografia

  • Chore melodie (2009)
  • Demonologia (2010)
  • Demonologia 2 (2013)
  • Brain Dead Familia (2015)
  • Mutylator (2018)
  • Redrum (2020)

Słoń - koncerty i bilety

Utwory Słonia, choć często niekonwencjonalne, pozwoliły mu zyskać grono fanów. Jeśli również do nich należysz, to koniecznie kup bilety na nadchodzące wydarzenia z udziałem tego artysty. Wszystkie dostępne koncerty oraz informacje na ich temat znajdziesz na naszej stronie.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Słoń: Reto, Jan - rapowanie, ERO, Sokół, Zetha, Kizo, Bonson, Dziarma, Kaz Bałagane, Gibbs, Baba Hassan, Oliwka Brazil, Zdechły Osa, Malik Montana, Włodi, OIO, Pawbeats, Smolasty, Przyłu, Taco Hemingway, Pezet, The Game, O.S.T.R., PRO8L3M, Diho, Qry, Dwa Sławy, Sarius, Guzior, Trill Pem, Avi x Louis Villain, OKI, Olszakumpel, Kukon, CatchUp, Tede, Kabe, Kinny Zimmer, KęKę, Białas, Chillwagon, Skepta, White 2115, Żabson, Sobel, Jacuś, Otsochodzi, Nypel, Buszu, Janusz Walczuk, Margaret, Borixon, Miszel, Gruby Mielzky, Kalush Orchestra, Wac Toja, Paluch,

 

Słoń - Często zadawane pytania

  • Wojciech Zawadzki ma 37 lat.
  • Artysta nagrywa utwory w stylistyce horrorcore i hip hop.
  • Inne pseudonimy tego artysty to Mocne Ogniwo, Liryczny Sadysta, Otis Driftwood.
  • Raper współpracował z wieloma artystami, takimi jak między innymi Shellerini, Mikser, Pih, Kaczor, Koni, Mrokas itd.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Słoń
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/